Kuruyemişli Sarı Kayısı Siparişi

23.8.2021

Kuruyemişli Sarı Kayısı Siparişi vermek isteyen tüm ziyaretçilerimiz için sitemizde özenle hazırlanan ve paketlenen arasında kuruyemiş çeşitlerinin bulunduğu bu ürün en uygun fiyatlarla sunulmuştur.

Kayısının merkezi olan Malatya şehrinden elde ettiğimiz kayısı kurusu ürünleri bölgenin en kaliteli ürünlerindendir. Sarı kayısı ürünü bahçeden toplandıktan sonra firmamızın standartlarına uygun olarak kurutulmakta ve online satış sitemiz üzerinen sizlere sunulmaktadır. Koz Kuruyemiş´in web sitesinde yer alan satışa sunulan kayısı kurusu ürünlerinin tamamı doğal ve organik olarak geleneksel yöntemlerle hazırlanmıştır.


Malatya yöresinden elde ettiğimiz olgun, lezzetli ve vitaminli kayısıları Koz Kuruyemiş özel olarak kurutmaktadır. Her bir kayısı ürününün özenle seçildiği ve raflardaki yerini aldığı firmamızda sizler için arasında kuruyemiş çeşitleri yer alan bu ürün hazırlanmaktadır.

KURUYEMİŞLİ KAYISI KURUSU SİPARİŞİ

Özenle hazırlanan sarı kayısılarımızın içlerine özel ceviz içi, özel antep fıstığı içi, zarsız badem içi koyulabilmektedir. Tüketmeyi düşünen kişilerde günlük şeker ihtiyaçlarını gidermek adına tek atımlık besleyici bir üründür. Uzmanlar tarafından diyette bulunan kişiler için şeker ihtiyaçlarının tamamlanabilmesi için sağlıklı bir üründür.

Kayısı kurularının içinde kullandığımız kuruyemişler insan vücuduna faydalı olan ürünlerden seçilmiştir. Kuru kayısı arasında kuruyemiş ürünlerinin yer aldığı bu ürün Koz Kuruyemiş´in kendisine ait olan imalathanelerinde tek tek özenle seçilmiştir. Memnun kalacağınız bir üründür.

Siparişlerinizi web sitemizde yer alan kuru meyveler sekmesinde yer alan " Kuruyemişli Sarı Kayısı " başlıklı ürün içerisinden dilediğiniz adetlerde verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Macadamia Fındığı
  Macadamia Fındığı Siparişi vermek için kaliteli bir firma arayışı içerisindeyseniz, Koz Kuruyemiş firmasının online satış sitesi üzerinden siparişlerinizi hemen, hiç çekinmeden verebilirsiniz.
 • Kahramanmaras Ceviz İçi
  %100 organik olan Kahramanmaras Ceviz İçi ürünlerinin lezzetlilerine sitemizden erişebilir ve ürün ile alakalı tüm özellikleri bu içerik ile inceleyebilirsiniz.
 • Ceviz´in Merak Edilen Tüm Detayları Burada
  Ceviz´in Merak Edilen Tüm Detaylarına Koz Kuruyemiş´in sizler için hazırlamış olduğu bu içerikten erişebilir ve ülkenin en kaliteli cevizlerini firma aracılığı ile sipariş vererek adresinize ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp