Lezzetli Kayısı Kurusu Siparişi

9.8.2021

Lezzetli Kayısı Kurusu Siparişi verebilmek için hemen incelediğiniz web sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilir veya sitemiz üzerinden hemen siparişlerinizi verebilirsiniz.

Taze kayısıların özel teknikler uygulanarak kurutulması ile karşımıza çıkan sarı kayısı kurularının sağlık açısından yararları saymakla bitmez. Besin değeri bakımından oldukça yoğun vitaminlere sahip olan kuru kayısı ürünlerinin içerisinde E vitamini, B vitamini, A vitamini, C vitamini yer almaktadır. Demir bakımından, kalsiyum bakımından, fosfor bakımından, magnezyum bakımından ve son olarak lif deposu olan bu ürüne sizlerde KOZ KURUYEMİŞ kalitesi ile erişebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş web sitesinde yer alan ürünlerin tamamında olduğu gibi kayısı kurusu ürünlerinde de bir kalite politikası üzerinden ilerlenmekte ve siz değerli ziyaretçilerimize her zaman en iyi kalitedeki ürünleri sunmak için bazı standartlarda ilerlemekteyiz. Sitemizde bulunan kuru kayısı ürünleri hasat zamanı toplanarak tek tek özenle seçilen kayısılardan oluşmaktadır.

KURU KAYISININ BİLİNEN BAZI ÖNEMLİ YARARLARI

Öncelikle kuru kayısı ürünleri içerisinde yüksek miktarda lif yer almaktadır. Bir kişinin ihtiyacı bakımından kuru kayısı içinde yer alan lif miktarı sindirim sisteminizin iyi çalışmasını sağlamaktadır. Doğal bir besin kaynağı olan kuru kayısı tüketerek kilonuzu düzenleyebilir ve kolesterol seviyenizin düşmesini sağlayabilirsiniz.

Kuru kayısı ürününün kalorisi çok düşüktür. Kuru kayısının besin öğeleri bakımından zengin içeriğe sahip olması nedeni ile tüketen kişilerde uzun süre tokluk hissi sunmaktadır.

Kuru kayısı ürünü tüketiminde bulunan kişilerde uzun süre boyunca tokluk hissi gözlemlenir. Kemiklerinizin güçlenmesi için ve sinirlerinizdeki fonksiyonların korunması için tüketimi önerilmektedir. Kuru kayısı içerisinde kemik erimesi ile savaşan kalsiyum mineralleri yer alır.

Kendinizi stresli ve endişeli hissettiğiniz dönemlerde kuru kayısı tüketmenizi öneririz. Kuru kayısı içerisinde yer alan magnezyum minerali size iyi gelecektir.

Sizlerde bu lezzetli ve yararlı ürünleri Türkiye´nin herhangi bir şehrinden sipariş verebilirsiniz. Web sitemizde yer alan kuru kayısı ve diğer ürünlerimizden oluşan sepetinizi oluşturabilir ve kısa süre içerisinde adreslerinizde bu ürünleri tüketebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Tuzlu Kabak Çekirdeği Siparişleri
  Tuzlu Kabak Çekirdeği Siparişi vermek isteyenler için lezzetli, dolgun, büyük ve eşsiz ürünleri Koz Kuruyemiş olarak sitemizde sergilemekte ve taze taze adreslerinize ulaştırmaktayız.
 • Cevizin İnsan Sağlığına Faydaları
  Ceviz günlük hayatta sevilerek tüketilen müthiş bir yemiş türüdür. Sağlığa olan faydalarıyla bilinen ceviz hem vitamin hem de mineral deposu olarak bilinir.
 • Online Hurma Satın Al
  En Taze ve Kaliteli Hurma Çeşitleri burada! Koz Kuruyemiş web sitesinden Online Hurma Satın Alın.. Lezzetli ürünlerin tamamı için web sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp