Lüks Sarı Erik Kurusu

28.6.2024

Lüks Sarı Erik Kurusu ürününü Koz Kuruyemiş´e ait online satış sitesi üzerinden sipariş verebilir ve sizler için hazırlanmış olan bu ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Koz Kuruyemiş´te yer alan tüm ürünlerde olduğu gibi lüks sarı erik kurusu da piyasadaki en doğal ve lezzetli meyvelerden özenle seçilerek satışa hazır hale getirilmektedir. Yaz aylarında olgunlaşarak toplanan en taze ve kaliteli sarı erikler büyük bir titizlikle kurutulmaktadır. Ardından tüketime hazır hale geldiğinde farklı ağırlıklarda paketlere ayrılarak raflarımızda yer almaktadır. Ülkemizin başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere birçok yerinde sarı erik yetiştiriciliği yapılmaktadır. Ülkemizim verimli topraklarında yetişen bu meyve, maharetli eller yardımıyla birtakım işlemlerden geçtikten sonra güvenle tüketebileceğiniz hale getirilmektedir. Ardından hijyenik koşullarda paketleme yapılarak raflarımızda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. İster web sitemizden detaylarıyla inceleyerek ister satış mağazamızdan bizzat gözünüzle görerek dilediğiniz kadar lüks kuru sarı erik alarak gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş´ten hemen sipariş verin ve siparişleriniz kısa süre içerisinde adresinizde olsun.

Kuru Erik Modelleri, FiyatlarıLüks sarı eriklerimiz hasat edildikten sonra yaş halde de tüketilebilmektedir. Fakat daha uzun süre ve kış aylarında da tüketilebilmesi için kurtulması gerekmektedir. Yaş halde iken içeriğindeki nem nedeniyle bozulma ve çürüme gibi olumsuzluklar söz konusu olmaktadır. Bu sebeple içeriğindeki nemin uygun koşullarda alınarak kurutulması tercih edilmektedir. Bunun için de güneşte kurutma veya fırınlama yöntemleri tercih edilmektedir. Ekseriyetle fırınlama yöntemi ile kurutulan lüks sarı erikler, uzun süre tazeliğini ve doğallığını korumaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimizin yaş kış demeden yılın her günü güvenle tüketebileceği hale getirilmektedir. Bu işlemler sarı eriklerin zengin besin içeriğine ve faydalarına zarar vermemektedir. Bu nedenle kurutulmuş lüks sarı eriklerimizi gönül rahatlığıyla tüm yıl boyunca tüketebilirsiniz.

En İyi Kuru Meyve Fiyatları | Online Kuru Meyve SatışıLüks kuru sarı eriklerimiz piyasadaki en iri ve gösterişli eriklerden kurutularak elde edilmektedir. Tercihe göre çekirdekli veya çekirdeksiz olarak tüketebilirsiniz. Bu ürünümüzün sayısız faydaları bulunduğunu belirtmek isteriz. Doğal olarak C vitamini kaynağı ve deposudur diyebiliriz. Böylece yüksek oranda antioksidan etki göstererek vücudun bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Kış aylarında koruyucu kalkan görevi görerek hastalıklara karşı vücudun dirençli olmasını sağlar. Düşük orandaki kalorisi ile vücudun kan şekerini düzenler, kilo almanın önüne geçer. Az miktarda tüketildiğinde dahi tokluk hissi uyandırarak açlığı yatıştırır. Demir emilimini artırarak vücudun demir ihtiyacının karşılanmasına büyük ölçüde yardımcı olur. Böylece kalp ve damar rahatsızlıklarına karşı koruyucu etki gösterir. Lifli yapısı sindirim sistemine destek olarak vücudun rahatlamasına kolaylık sağlar. Kabızlık oluşmasına mâni olur.  Ka vitamini açısından da oldukça zengin bir meyve olarak lüks sarı erik kurusu tüketimi kemik sağlığını ve gelişimini büyük oranda desteklemektedir.

Koz Kuruyemiş´e ait online satış sitesinden kuru meyve ürünlerinin en lezzetlilerini sipariş verebilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerin tamamı tüm Türkiye´ye kısa süre içerisinde ulaştırılabilmekte ayrıca yurt dışına da whatsapp üzerinden sipariş verme imkanını firmamız sağlamaktadır. Anında bilgi ve sipariş için hemen ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Malatya Yöresel Sarı Kayısı
  Pek çok faydası olan Malatya yöresel sarı kayısı, düzenli olarak tüketildiği takdirde yararını kısa sürede göreceğiniz besinler arasında yer almaktadır. Bu ürün hem C vitamini hem de beta-karoten açısından oldukça zengin olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Saymakla Bitmeyen Kabak Çekirdeği Yararları
  Saymakla Bitmeyen Kabak Çekirdeği Yararlarını sizler için derledik. Hemen Koz Kuruyemiş online satış sitesinde sizler için hazırlanan bu içeriği inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.
 • Ceviz İçi Yemek İçin 10 Önemli Neden
  Ceviz İçi Yemek İçin 10 Önemli Nedeni Koz Kuruyemiş olarak sizlerle kurumsal web sitemizde yayınladığımız bu içeriğimizde paylaştık, hemen inceleyebilir ve en kaliteli ceviz içi siparişlerinizi firmamızdan verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp