Makademya Fındığı Siparişi

12.2.2021

Makademya Fındığı Siparişi vermek isteyen herkes Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesi üzerinden siparişlerini dilediği gramajlardan oluşturabilmektedir.

Macadamia fındığı ülkemizde Avustralya fındığı olarakda bilinmektedir. Avustralya´nın fındık faaliyetleri kapsamında dünya üzerinde yapmış olduğu önemli katkılar arasında olan bu ürün adını 1858 senesinde yaşayan John Macadam adına sahip bir İskoç kimyagerden almıştır. Macadamia fındık ürünü 1868 senesinde Sri Lanka bölgesinde ve 1890´lı senelerin sonlarında ise, halen daha üretim aşamasında yer alan Hawaii´dedir. Malavi ve Güney Afrika ülkeleride Macadamia fındık ürününün son dönemlerdeki en büyük üreticilerinin bulunduğu yerlerdir.

Macadamia fındığı içerisinde E vitamini barındırır, ayrıca kalsiyum, magnezyum, fosfor ve potasyum bakımından da oldukça zengin bir üründür.

Taze makademya, macadamia fındığı siparişi vermek isteyen herkes şuanda incelemekte olduğu online satış sitesinde yer alan Doğal Ürünler başlıklı kategoriyi ziyaret edebilir ve siparişlerini verebilirler.

Koz Kuruyemiş firmasında satılan ürünlerin tamamı kaliteli ve direk kendi ana vatanından, en kaliteli ürünlerinin üretildiği yerlerden toplu olarak senelik bir şekilde alınmaktadır. Sizlerde dilediğiniz gramajlarda ürün siparişi verebilir ve Koz Kuruyemiş´in sağlıklı, lezzetli ve doğal ürünlerini tercih edebilirsiniz. Makademya fındık siparişi için ödemelerinizi online yöntemler ile yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı, dilerseniz havale ve yakın bölgeye kapıya kadar teslim edebilen servis araçlarımız ile geldiğinde kapıda ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Hızlı ve kolay makademya fındığına erişmek için en doğru yerdesiniz.

Kaliteli ürünleri hemen sipariş verin, aynı gün içerisinde adresinize ulaştırmak adına yola çıkaralım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Taze Makademya (Macadamia) Fındığı
  Taze Makademya (Macadamia) Fındığı siparişlerinizi hemen Koz Kuruyemiş´ten verebilir ve Avustralya´dan gelen bu lezzetli, sağlıklı ürünleri adresinizde tüketebilirsiniz.
 • Ceviz İçinin Yararları
  Ceviz İçinin Yararları ve Faydalarına yer verdiğimiz bu içeriğimizi inceleyerek Koz Kuruyemiş´in size sunduğu bilgilere anında erişebilir ve kaliteli ceviz içi siparişleri için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.
 • Ballı Susamlı Fındık Siparişi
  Ballı Susamlı Fındık Siparişi için Koz Kuruyemiş markası tercihiniz, en doğru tercih olacaktır. Sektörde adından sıkça söz ettiren, taze ve lezzetli kuruyemişleri ile bilinen Koz Kuruyemiş ballı ve susamlı fındık içi sizlerle..
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp