Makademya Fındığı Siparişi

12.2.2021

Makademya Fındığı Siparişi vermek isteyen herkes Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesi üzerinden siparişlerini dilediği gramajlardan oluşturabilmektedir.

Macadamia fındığı ülkemizde Avustralya fındığı olarakda bilinmektedir. Avustralya´nın fındık faaliyetleri kapsamında dünya üzerinde yapmış olduğu önemli katkılar arasında olan bu ürün adını 1858 senesinde yaşayan John Macadam adına sahip bir İskoç kimyagerden almıştır. Macadamia fındık ürünü 1868 senesinde Sri Lanka bölgesinde ve 1890´lı senelerin sonlarında ise, halen daha üretim aşamasında yer alan Hawaii´dedir. Malavi ve Güney Afrika ülkeleride Macadamia fındık ürününün son dönemlerdeki en büyük üreticilerinin bulunduğu yerlerdir.

Macadamia fındığı içerisinde E vitamini barındırır, ayrıca kalsiyum, magnezyum, fosfor ve potasyum bakımından da oldukça zengin bir üründür.

Taze makademya, macadamia fındığı siparişi vermek isteyen herkes şuanda incelemekte olduğu online satış sitesinde yer alan Doğal Ürünler başlıklı kategoriyi ziyaret edebilir ve siparişlerini verebilirler.

Koz Kuruyemiş firmasında satılan ürünlerin tamamı kaliteli ve direk kendi ana vatanından, en kaliteli ürünlerinin üretildiği yerlerden toplu olarak senelik bir şekilde alınmaktadır. Sizlerde dilediğiniz gramajlarda ürün siparişi verebilir ve Koz Kuruyemiş´in sağlıklı, lezzetli ve doğal ürünlerini tercih edebilirsiniz. Makademya fındık siparişi için ödemelerinizi online yöntemler ile yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı, dilerseniz havale ve yakın bölgeye kapıya kadar teslim edebilen servis araçlarımız ile geldiğinde kapıda ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Hızlı ve kolay makademya fındığına erişmek için en doğru yerdesiniz.

Kaliteli ürünleri hemen sipariş verin, aynı gün içerisinde adresinize ulaştırmak adına yola çıkaralım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kabuklu Fıstığın Faydaları
  Kabuklu Fıstığın Faydaları Nelerdir? Yer Fıstığı yararlarının yer aldığı bu içeriğimizden detayları öğrenebilir ve dilerseniz hemen Koz Kuruyemiş kalitesi ile siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • Kahramanmaras Ceviz İçi
  %100 organik olan Kahramanmaras Ceviz İçi ürünlerinin lezzetlilerine sitemizden erişebilir ve ürün ile alakalı tüm özellikleri bu içerik ile inceleyebilirsiniz.
 • Kahramanmaraş Cevizi Fiyatları
  Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinde Kahramanmaraş Cevizi Fiyatları sizlere sunulmuştur. Her zaman 1.kalite ürünlere erişebileceğiniz web sitemiz sizlerle.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp