Makademya Fındığı

10.2.2021

Makademya Fındığı Siparişi vermek için aradığınız kaliteli ürünlerin merkezi Koz Kuruyemiş sizlere bir telefon kadar yakın, hemen telefon ile veya web sitemiz üzerinden online ödeme yöntemlerini kullanarak ürünü sipariş verebilirsiniz.

1920 senelerinde Hawaii Adası´nda üretimi yapılmaya başlanılan makadamya fındığı bu bölgeden dünyanın bir çok bölgesine yaygın bir şekilde yayılmıştır. Ancak günümüzde Avusturalya üretimi konusunda ön safhalarda yer almaktadır. Makadamya fındığı sıcak olan iklimlere bayılır ve 3 dereceye kadar soguk ile baş edebilir. Bu nedenle ideal üretim yerleri sıcak iklimlere sahip olan yerlerdir. 16 derece ile 25 derece arasında bulunan ve deniz seviyesine yakın konumda olan yerlerde bu ürün yetişmektedir.

Deniz seviyesinden 600 - 650 metre yükseğe çıkıldığında bu ürün yetişmesi yavaş olur, verim alınmaz, rüzgarı sevmeyen bir ağacı vardır. Rüzgarlar narin olan makadamya fındığı ağaçlarının kurumasına neden olur.

Sizlerde bu lezzetli ve nadir bulunan ürünü denemek için hemen incelediğiniz Koz Kuruyemiş´in web sayfasından siparişlerinizi verebilirsiniz. Direk üretim yerlerinden gelen ve üretim konusunda dünya ülkeleri arasında ilk sırada bulunan ülkeden firma stoklarımıza girmektedir. Web sitemizde bulunan Doğal Ürünler kategorisini ziyaret ederek makademya fındığı ürününü inceleyebilir ve dilediğiniz gramajlarda siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ürün ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgiler ve detaylar için web sayfamızda bulunan canlı destek hattımız üzerinden Koz Kuruyemiş yetkilileri ile görüşme sağlayabilir ve sorularınızın yanıtını alabilirsiniz. Unutmayın; Türkiye´nin neresinde olursanız olun, firmamız adresinize kadar verdiğiniz siparişleri tazeliği bozulmayacak şekilde tasarlanan özel paketleri ile gönderilmektedir.

Siz kargoyu, ürün tazeliğini dert etmeyin, hemen web sitemizden siparişlerinizi oluşturun ve adresinizde ürünleri taze bir şekilde tüketin..

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Lezzetli Kayısı Kurusu Siparişi
  Lezzetli Kayısı Kurusu Siparişi verebilmek için hemen incelediğiniz web sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilir veya sitemiz üzerinden hemen siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • Brezilya Bademi Siparişi
  Brezilya Bademi Siparişi vermek ve bu ürünün yararları hakkında bilgi sahibi olabilmek için hemen firmamızın kurumsal web sitesinde sizler için yayınladığı bu içeriği inceleyebilirsiniz.
 • Kuruyemiş Ürünlerinin Bazı Faydaları
  Bazı çok sevilen kuruyemiş ürünlerinin bilinmeyen faydalarını Koz Kuruyemiş olarak web sitemizde sizlerle paylaştık. İnceleyebilir, bilgi sahibi olabilir ve her zaman en kaliteli ürünler için bize ulaşabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp