Malatya Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği

1.2.2021

Malatya Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği Siparişi ve Fiyatları ile ilgili aramalarınızda rastladığınız Koz Kuruyemiş´in bu içeriğinde hem faydalarını öğrenecek hemde ürünü istediğiniz gramajlarda sipariş verebileceksiniz.

Kayısı çekirdeği olarak Koz Kuruyemiş firmasının sizlere sunmuş olduğu ürün Malatya yöresine aittir. Ürün kayısı meyvesinin içerisinde bulunan çekirdeğinin kurulması ile içerisinden çıkmaktadır. Badem´e benzeyen bir görünümü bulunan kayısı çekirdeği kış dönemlerinde bazı hastalıklardan sizleri korur ve aynı zamanda kanserin bazı türleri için önleyici, mücadele edici vitaminleri ve içerikleri bünyesinde barındıran, kendisi küçük fakat faydaları büyük olan bir üründür.

Kayısı çekirdekleri tamamen vitamin deposudur. İçerisinde %35´lere varan kayısı mevyesinin çekirdeği de aynen kendisi gibi birer enerji deposudur. Türkiye´nin neresinde olursanız olun bu ürünleri tüketmek için siparişlerinizi Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinden verebilirsiniz. Web sayfamızda yer alan Doğal Ürünler kategorisinde bulunan Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği ürününü inceleyebilir ve dilediğiniz gramajlarda sipariş verebilirsiniz.

Bizzat ürünü incelemek ve sipariş verebileceğiniz sayfaya yönelmek için buraya tıklayabilirsiniz.


MALATYA´DAN KAYISI ÇEKİRDEĞİ SİPARİŞİ

Koz Kuruyemiş sitesinde yer alan ürünlerin tamamı kendi yöresinden, öz vatanından gelmektedir. Ürünlerimizin kalite ve kontrolü daima firmamızın imalathanelerinde yapılmakta ve kalite kontrolü yapılmayan hiçbir ürün satışa sunulmamaktadır. Her ürün tek tek firmamız tarafından incelenir ve raflardaki yerini kontrolleri tamamlayarak alır. Kayısı çekirdeği ürünü bunlardan biridir.

Malatya kayısılarından elde edilen çekirdeklerin içi tüketen kişiler için tam bir bağışıklık sistemi güçlendiricisidir. Kış aylarında insan vücudunun ihtiyacı olan bağışıklık sistemi güçlendirici ürünleri arasında yer alan bu ürün kış dönemlerini daha güçlü atlatmanızı sağlayacaktır.

Aynı zamanda kişilerin bağırsaklarındaki hareketlenmeleri düzenleyen kayısı çekirdekleri sindirim sistemi dostutur. Cilt içinde bazı yararları bulunan bu ürün gün içerisinde 8 - 9 adet tüketmeniz ile beraber cildinize parlaklık ve canlı bir görünümü uzun dönemler tüketmeniz ile sağlayacaktır.

Kayısı çekirdeklerinin tamamı Malatya yöresinden itina ile seçilmiş ve raflarımızdaki yerini almıştır. Türkiye illeri arasında bir çok ile gönderimini tazeliği bozulmayacak şekilde paketlediğimiz bu ürün için yaptık. Sizlerde bulunduğunu il için siparişinizi verebilir ve adresinize ürünün aynı gün kargolanmasını sağlayabilirsiniz.

Malatya´dan  gün kurusu kayısı çekirdeği siparişini hemen Koz Kuruyemiş´ten verin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Tuzlu Kabak Çekirdeği Siparişi
  Tuzlu Kabak Çekirdeği Siparişi vermek isteyen herkesin ilk tercihi KOZ KURUYEMİŞ.. Firmamızın lezzetine güvendiği kabak çekirdeği ürünleri sizlerle..
 • Mebrum Hurma Çeşitleri
  Koz Kuruyemiş´te yok yok! Aradığınız Mebrum Hurma Çeşitleri burada. En Kaliteli ve lezzetli ürünlere kurumsal sitemizden erişebilir ve müşteri hizmetlerimizden anında bilgi alabilirsiniz.
 • Özel Dağ İnciri Satın Al
  Özel Dağ İnciri Satın Almak isteyen herkesi Koz Kuruyemiş kurumsal ürün tanıtım ve online satış imkanı bulunan web sitesine davet ediyoruz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp