Malatya Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği

1.2.2021

Malatya Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği Siparişi ve Fiyatları ile ilgili aramalarınızda rastladığınız Koz Kuruyemiş´in bu içeriğinde hem faydalarını öğrenecek hemde ürünü istediğiniz gramajlarda sipariş verebileceksiniz.

Kayısı çekirdeği olarak Koz Kuruyemiş firmasının sizlere sunmuş olduğu ürün Malatya yöresine aittir. Ürün kayısı meyvesinin içerisinde bulunan çekirdeğinin kurulması ile içerisinden çıkmaktadır. Badem´e benzeyen bir görünümü bulunan kayısı çekirdeği kış dönemlerinde bazı hastalıklardan sizleri korur ve aynı zamanda kanserin bazı türleri için önleyici, mücadele edici vitaminleri ve içerikleri bünyesinde barındıran, kendisi küçük fakat faydaları büyük olan bir üründür.

Kayısı çekirdekleri tamamen vitamin deposudur. İçerisinde %35´lere varan kayısı mevyesinin çekirdeği de aynen kendisi gibi birer enerji deposudur. Türkiye´nin neresinde olursanız olun bu ürünleri tüketmek için siparişlerinizi Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinden verebilirsiniz. Web sayfamızda yer alan Doğal Ürünler kategorisinde bulunan Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği ürününü inceleyebilir ve dilediğiniz gramajlarda sipariş verebilirsiniz.

Bizzat ürünü incelemek ve sipariş verebileceğiniz sayfaya yönelmek için buraya tıklayabilirsiniz.


MALATYA´DAN KAYISI ÇEKİRDEĞİ SİPARİŞİ

Koz Kuruyemiş sitesinde yer alan ürünlerin tamamı kendi yöresinden, öz vatanından gelmektedir. Ürünlerimizin kalite ve kontrolü daima firmamızın imalathanelerinde yapılmakta ve kalite kontrolü yapılmayan hiçbir ürün satışa sunulmamaktadır. Her ürün tek tek firmamız tarafından incelenir ve raflardaki yerini kontrolleri tamamlayarak alır. Kayısı çekirdeği ürünü bunlardan biridir.

Malatya kayısılarından elde edilen çekirdeklerin içi tüketen kişiler için tam bir bağışıklık sistemi güçlendiricisidir. Kış aylarında insan vücudunun ihtiyacı olan bağışıklık sistemi güçlendirici ürünleri arasında yer alan bu ürün kış dönemlerini daha güçlü atlatmanızı sağlayacaktır.

Aynı zamanda kişilerin bağırsaklarındaki hareketlenmeleri düzenleyen kayısı çekirdekleri sindirim sistemi dostutur. Cilt içinde bazı yararları bulunan bu ürün gün içerisinde 8 - 9 adet tüketmeniz ile beraber cildinize parlaklık ve canlı bir görünümü uzun dönemler tüketmeniz ile sağlayacaktır.

Kayısı çekirdeklerinin tamamı Malatya yöresinden itina ile seçilmiş ve raflarımızdaki yerini almıştır. Türkiye illeri arasında bir çok ile gönderimini tazeliği bozulmayacak şekilde paketlediğimiz bu ürün için yaptık. Sizlerde bulunduğunu il için siparişinizi verebilir ve adresinize ürünün aynı gün kargolanmasını sağlayabilirsiniz.

Malatya´dan  gün kurusu kayısı çekirdeği siparişini hemen Koz Kuruyemiş´ten verin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kavrulmuş Fındık Fiyatları
  Koz Kuruyemiş firmasının online satış sites üzerinden Kavrulmuş Fındık Fiyatları edinebilmek ve ürün hakkında bilgi alabilmek çok kolay, hemen kurumsal sitemizi ziyaret edin.
 • Medjoul Hurma Çeşitleri
  Koz Kuruyemiş´te Hurma Medjoul(Kudüs)ürünü ile alakalı kaliteli bilgiler yer alıyor, hemen bu içeriği inceleyerek bilgi sahibi olabilir ve ilgili ürüne firmamız standartlarından sahip olabilirsiniz.
 • File Dilimlenmiş Badem İçi
  File Dilimlenmiş Badem İçi Siparişi vermek için aradığınız firma ayağınıza geldi. Koz Kuruyemiş´in online satış sitesi üzerinden hemen siparişlerinizi verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp