Malatya Kayısı Kurusu Siparişi

21.6.2021

Malatya Kayısı Kurusu Siparişi için Koz Kuruyemiş firmasının web sitesini ziyaret edebilir ve Kuru Meyveler kategorisinden ilgili ürünü inceleyebilirsiniz.

Firmamızın web sitesinde yer alan doğal kayısı ürünleri Malatya yöresinden temin edilmektedir. Gün kurusu olarakda bilinen kayısı kurusu sindirim sisteminiz için yararlı bir meyvedir. Kayısı kurusu ürünü içerisinde yüksek oranlarda lif bulunmaktadır. Bu da uzun süre size tokluk hissi vermeye yardımcı olacaktır. Bir çok diyetisyenin ve spor hocasının sizlere diyet sırasında önerdiği liste içerisinde kayısı kurusu yer almaktadır. Sindirim sistemi dostu olan bu ürün tokluk hissi sağlamasının yanı sıra sizlerin kilo kontrolünüzü ele almanıza da yardımcı olacaktır. Antioksidan özelliğide bulunan bu ürün kişilerin beden sağlıkları için önemlidir. Koz Kuruyemiş firmasının sizlere sunduğu doğal kuru kayısı ürünlerinin tamamı firmamıza ait olan imalathanelerde tek tek özenle seçilen A+ kalite ürünlerde oluşmaktadır.

KAYISI KURUSU ( MALATYA´DAN )

Malatya ilinden gelen kayısı kurularımız damağınıza layık. Dilediğiniz gramajlarda kayısı kurusu ürünlerini firma web sitemizden sipariş vermeniz mümkün. Lezzet ve cins olarak en iyilerin yer aldığı Koz Kuruyemiş´in sunduğu kayısı kuruları doğal olarak kurutulmuş ve her biri özenle seçilmiştir. Yaz dönemlerinde yaş meyve olarak Malatya yöresinin en iyi kayısılarından dalından alınan kayısılar güneşte bekletilmektedir.

Çekirdeği çıkarılan kayısılarımız doğal ortamlarda kurutulmakta ve imalathanelerimizde sizlere sunulmak için hazır bir şekilde beklemektedir. Siparişinizi verdiğiniz anda ürünlerimiz paketlenmekte ve sizlere kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır. Türkiye´nin hemen her yerine kısa süre içerisinde kargolarımız ulaştırılmaktadır.

Bu muhteşem ürünleri hemen web sitemizden sipariş verebilir ve afiyetle tüketebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kuru Erik Çeşitleri ve Fiyatları
  Kuru Erik Çeşitleri ve Fiyatları ile alakalı bilgilerin yer aldığı, lezzetli ürünlerin bulunduğu Koz Kuruyemiş web sitesini hemen inceleyebilir ve anında online sipariş verebilirsiniz.
 • Acve Hurması Faydaları
  Koz Kuruyemiş olarak bilgilendirmeye, ürün tanıtımına ve en lezzetli & kaliteli olanlarının istediğiniz adrese teslimatına ön ayak oluyoruz, hemen sitemizden Acve Hurması Faydaları hususlarını inceleyebilirsiniz.
 • Dağ İnciri Siparişi
  Koz Kuruyemiş´in 1.kalite, yeni mahsül Dağ İnciri ürünlerinin Siparişi için web sitesinde kısa bir gezintiye çıkabilir ve anında bulunduğunuz şehirden sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp