Malatya Yöresel Sarı Kayısı

14.7.2023

Pek çok faydası olan Malatya yöresel sarı kayısı, düzenli olarak tüketildiği takdirde yararını kısa sürede göreceğiniz besinler arasında yer almaktadır. Bu ürün hem C vitamini hem de beta-karoten açısından oldukça zengin olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra sarı kayısı kalsiyum, demir ve fosfor açısından da zengin bir besin kaynağıdır.

Malatya’da üretilen sarı kayısı tek başına tüketilebileceği gibi marmelat ya da reçel yapımında rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra ürün, aşure içerisinde zengin aroma vermek amacı ile tercih edilebilir. Doğal bir şeker kaynağı olması sayesinde yulaf lapası ya da farklı tatlıların yapımında da sarı kayısı kullanılabilmektedir. Orijinal ve doğal ürünler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Sarı Kayısı Satış Hizmeti


Sarı kayıs
ı, faydaları ile ön plana çıkan bir besin olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle hazımsızlığa iyi geldiği bilinen bu besin sindirim sistemini düzenlemek için sıklıkla kullanılır. Bunun yanı sıra ürün, kan basıncı ve tansiyonu dengelemek, cilt problemlerini gidermek ve göz rahatsızlıklarının ortaya çıkmasını önlemek gibi işlevleri yerine getirmektedir. Bu nedenle günlük olarak sarı kayısı tüketimi büyük önem taşımaktadır.

Web sitemizde en doğal kayısıları bulabilir, kısa süre içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sağlığınızı korumaya yardımcı olarak tüm kayısılar has toprağı Malatya’da yetiştirilmekte ve üretim süreçlerinde doğallığını korumaya özen gösterilmektedir. En uygun fiyat garantisi ile en doğal kayısılara erişmek için tek tıkla internet üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.


Kaliteli ve Profesyonel Hizmet Anlayışı


Söz konusu doğal besinler olduğunda kaliteli hizmet almak herkesin hakkıdır. Böylece faydalı besinlerinizi sofralarınızda kullanmanız mümkün hale gelecektir. Birbirinden lezzetli besinlerin tüm faydalarından yararlanmanız için sizlere en profesyonel hizmeti sunuyoruz. Böylece hem kaliteli hem doğal ürünleri sahip olmanızı sağlıyoruz.

Üretimden teslimata kadar geçen tüm süreçlerde doğallığın korunmasına özen gösteriyor, alışverişlerinizin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Siz de en doğal ürünler için web sitemize göz atabilir, Malatya’da üretilmiş olan sarı kayısılara erişmek için siparişinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.


Hızlı Teslimat ile Doğallığı Satın Alın


Yöresel lezzetler arasında olan sarı kayısı, ana vatanı Malatya’da dünyanın her yerine ulaşan bir besin olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüzlerce faydası bulunan bu besin, insan sağlığını korumak açısından oldukça yardım sağlamaktadır. Böylece hem pek çok rahatsızlıktan korunmak hem de sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak mümkün hale gelmektedir. 1. Kalite altın kayısılar, herkesin sevdiği o doğal lezzeti ile şimdi sizleri bekliyor!

Web sitemizi ziyaret ederek altın lezzet sarı kayısılara tek tıkla erişebilirsiniz. Uygun fiyat ve doğallık garantili kayısılar için tek yapmanız gereken bir sipariş oluşturmak. Böylece Malatya yöresel sarı kayısı siparişinizi en kısa sürede teslim alabilir, doğal lezzetleri sofranıza ekleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kuru Kayısı & Gün Kurusu Fiyatları
  Koz Kuruyemiş aracılığıyla online satış sitemizden Kuru Kayısı & Gün Kurusu Fiyatları anında öğrenilebilmektedir. Sitemizi hemen ziyaret ederek dilediğiniz 1.kalite ürünü inceleyebilir, fiyatları anında görebilirsiniz.
 • Yer Fıstığı Çeşitleri ve Fiyatları
  Yer Fıstığı Çeşitleri ve Fiyatları hakkında yaptığınız araştırma sonucunda en iyisine erişmek, en iyisini tüketmek istiyorsanız Koz Kuruyemiş size göre.. Web sitemizden nerede olursanız olun siparişinizi verin, kısa sürede adresinizde olsun.
 • Cennet Hurması Faydaları
  Kuru Meyveler kategorisinde kurutulmuş cennet hurması ve diğer ürünler için Koz Kuruyemiş firmamızın web sitesinde yer alan ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp