Medjoul Hurma Çeşitleri

19.1.2024

Koz Kuruyemiş´te Hurma Medjoul(Kudüs)ürünü ile alakalı kaliteli bilgiler yer alıyor, hemen bu içeriği inceleyerek bilgi sahibi olabilir ve ilgili ürüne firmamız standartlarından sahip olabilirsiniz. Hurma denildiği zaman birçok kimsenin aklına ilk olarak Ramazan ayı ve oruç gelmektedir. Fakat hurma besleyici ve lezzetli bir meyve olarak gündelik hayatta birçok kimsenin öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Uzun sure tok tutması ve yüksek besin değeri sayesinde başta Ramazan ayı olmak üzere uzun süreli yemek yememe ve aç kalınması hallerinde sıkça tercih edilmektedir. Bu özelliği sayesinde uzun süreli açlık durumunda vücudun hemen hemen tüm ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Adeta efsanevi bir meyve olan hurmanın birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan birisi de medjoul hurma olmaktadır. Firmamız başta medjoul hurma çeşitleri olmak üzere hemen her türlü hurmayı en doğal ve kaliteli şekliyle sizlerin tüketimine sunmaktadır. En taze, besleyici, doğal ve lezzetli medjoul hurmaları bizden gönül rahatlığıyla alarak büyük bir keyifle tüketebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş´in lezzetli ürünlerini hemen tercih edin. Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan numaramızı hemen arayabilir müşteri temsilcilerimizden ürün ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Medjoul Hurma Çeşitleri


Hurmalar genel olarak yetiştiği yer, irilik ve rengine göre isimlendirilmektedir. Medjoul hurma da koyu kahverengi, bol etli ve yumuşak dokusuyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Pekmezi çağrıştıran yoğun ve şekerli bir tadı bulunmaktadır. Böylece büyük küçük demeden he yaştan herkesin damak tadına hitap edebilmektedir. Yüksek besin değeri olan medjoul hurmalar gün içerisinde rahatlıkla tüketilebilir. Birkaç tanesi dahi tokluk hissi uyandırarak açlığı yatıştırır. Vücuda enerji vererek dinç kalmasına yardımcı olur. Medjoul hurma ılıman ve çöl ikliminin hâkim olduğu yerlerde yetişen bir meyvedir. Bu nedenle ekseriyetle Arap coğrafyasında sıkça görülmektedir. Pek fazla suya ihtiyaç duymadan kısa sürede hızlı bir büyüme gerçekleştirebilmektedir. Tropikal havayı ve sıcağı sevdiği için Kudüs ve civarında çokça yetişmektedir. Birçok hurma çeşidine nazaran daha iri bir görünüme sahiptir. Kabuğu ince olmasına karşın daha serttir. Böylece daha yumuşak ve etli bir dokusu ve daha şekerli bir yapısı bulunmaktadır.

Membrum hurmalarında da iddialıyız. Kaliteli hurmaları Koz Kuruyemiş online satış sitesinde size sunuyoruz.
 

Medjoul Hurma Siparişi


Kudüs hurması
olarak da bilinen medjoul, içeriğinde bol miktarda kalsiyum, magnezyum, folik asit, sodyum, demir ve fosfor barındırmaktadır. Böylece vücudun gündelik olarak ihtiyaç duyduğu birçok mineralleri birkaç tanesi ile karşılamak mümkün olmaktadır. İçeriğindeki demir mineralleri, hücreleri gençleştirerek erken yaşlanmayı önler. Kansızlığa karşı oldukça yararlıdır. Mide rahatsızlığı nedeniyle sıkıntı yaşayanlar aç karına tükettiğinde büyük faydasını görür. Aynı zamanda kötü kolesterole karşı mücadele ederek düşmesin yardımcı olur. Daha pek çok faydası bulunan medjoul hurma çeşitleri için web sitemizi inceleyebilir veya doğrudan satış mağazamıza gelebilirsiniz. Birbirinden lezzetli, besleyici ve doğal medjoul hurmaları en taze ve sağlıklı şekilde siz kıymetli müşterilerimiz için özenle hazırlamaktayız.

Sizlerde lezzetli ve kaliteli kuruyemişlere sahip olmak, sipariş vermek isterrseniz bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye´nin her yerine özel vakumlu veya kilitli ambalajlarımız ile Koz Kalitesine sahip olan bu lezzetli ürünleri ulaştırabilmekteyiz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Dağ İnciri Faydaları
  Koz Kuruyemiş olarak her zaman taze, her zaman lezzetli ve kaliteli ürünleri sunmaktayız, bugün sizlere sitemizde Dağ İnciri Faydalarından bahsedeceğiz.
 • Kabak Çekirdeğinin Faydası Nedir?
  Kabak Çekirdeğinin Faydası Nedir? Sorusunun yanıtını arayan ve kabak çekirdeklerinin en kalitelilerini tüketmek isteyen ziyaretçilerimiz için bir çok bilgiyi sizlere sitemizden aktarıyoruz.
 • Sarı Erik Kurusu Faydaları
  Koz Kuruyemiş online satış sitesinde Sarı Erik Kurusu Faydaları hakkında bu içerik sizlere hazırlandı ve sunuldu, hemen inceleyebilir ve 1.kalite ürünleri firmamızdan sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp