Medjoul Hurma Fiyatları

11.3.2024

Yüksek Besin Değerleri | Uygun Fiyatlı Hurma Çeşitleri burada! Koz Kuruyemiş online satış sitesinden Medjoul Hurma Fiyatları öğrenmek çok kolay! Hemen ziyaret edin. Hurmaların sayısız faydaları ve lezzeti ile giderek popüler bir tüketim meyvesi olmaya başladığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yakın bir zamana kadar çoğunlukla Ramazan ayında ve iftar sofralarında gördüğümüz bu meyve artık gündelik hayatta da sıkça karşımıza çıkmaktadır. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme tercih edenler başta olmak üzere birçok kimse tarafından en çok tüketilen meyvelerden birisi olmaktadır.

Koz Kuruyemiş´e ait kurumsal web sitesinden hemen erişim sağlayabilir, ürün hakkında bir çok bilgiye ulaşabilir ve bulunduğunuz adrese hızlı kargo imkanı sunan firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Medjoul Hurma Modelleri ve Fiyatları & Satın Al


Yüksek besin değeri ve lezzeti göz önünde bundurulduğunda bu durum çok daha kolay bir şekilde anlaşılabilmektedir. Özellikle Filistin bölgesinde ve hassaten Kudüs civarında yetişen medjoul hurma, bu bakımdan sıkça tercih edilmektedir. Ülkemizde de oldukça popüler olan medjoul hurma yetiştirildiği bölge olan Kudüs nedeniyle Kudüs hurması olarak da bilinmektedir. Firmamız bu hurmayı tercih edenlerin kesesine ve ihtiyacına göre alabilmesi adına çeşitli ağırlıklarda paketler halinde satışa sunmaktadır. Bu da medjoul hurma fiyatları için çeşitlilik oluşmasına neden olmaktadır. Kısacası bu hurmanın fiyatları ile ilgili en doğru ve gerçekçi cevabı ürünlerimizi inceleyerek elde edebilirsiniz. Bu konuda web sitemiz size yardımcı olacaktır. Dilerseniz satış mağazamızdan da gerekli fiyat ve diğer bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz.

Medjoul hurma çoğunlukla Kudüs ve civarında yetişmekle birlikte son yıllarda çeşitli Arap coğrafyasında ve Afrika kıtasının Akdeniz kıyılarında da yetiştirilmeye başlanmıştır. Amerika’da da yetiştirilmeye başlandığını söyleyebiliriz. Giderek yaygınlaşan üretim sahasına karşın en kaliteli ve sağlıklı olanları şüphesiz Kudüs ve civarında olmaktadır. Gerek iklim özellikleri gerekse manevi atmosferi sayesinde burada yetişen hurmaların yerini diğer bölgelerde yetişenler tutmamaktadır. Biz de bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek piyasadaki en kaliteli ve doğal medjoul hurmaları siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Diğer hurmalara nazaran daha büyük ve etli yapısıyla kolaylıkla ayırt edilebilmektedir. Aynı zamanda ince ve sert bir kabuğu bulunmaktadır. Yumuşak, etli ve şekerli yapısıyla eşsiz bir lezzet sunmaktadır.
 

Online Hurma Siparişi | Hurma Çeşitleri ve Fiyatları


Medjoul hurma bol miktarda lifli yapısı ile diyet listelerinde çokça tercih edilmektedir. Uzun süreli tokluk hissi uyandırarak yemek yeme isteğini azaltmaktadır. Şekerli yapısı ile sporcuların en çok tercih ettiği meyvelerin başında gelmektedir. Enerji vererek vücuda hareketlilik getirmektedir. Yorgunluğu ve halsizliği gidererek daha enerjik bir hale gelmeye yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda daha pek çok farklı faydası ile medjoul hurmalar en çok tercih edilen hurmalardan olmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz üzere çeşitli medjoul hurma fiyatları ve miktarları ile ilgili bilgilere firmamız üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi güvenle alarak gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Standartlarımıza ait olmayan hiçbir ürünü satmayız. Koz Kuruyemiş´in yüksek kalite standartlarını tamamlayan hurmalar için sitede kısa bir gezintiye çıkın ve hemen siparişlerinizi bizlere verin.  

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • İğde´nin Faydaları Nelerdir?
  İğde´nin Faydaları Nelerdir? İğde ile ilgili merak edilen tüm bilgileri ve detayları kurumsal web sitemizden inceleyebilir ve bu lezzetli ürünleri hemen siteden sipariş verebilirsiniz.
 • Acve Hurması Faydaları
  Koz Kuruyemiş olarak bilgilendirmeye, ürün tanıtımına ve en lezzetli & kaliteli olanlarının istediğiniz adrese teslimatına ön ayak oluyoruz, hemen sitemizden Acve Hurması Faydaları hususlarını inceleyebilirsiniz.
 • Siirt Fıstığı Siparişi
  Siirt Fıstığı Siparişi vermek istediğinizde Türkiye´nin önde gelen kuruyemiş online satış platformuna sahip olan Koz Kuruyemiş´i tercih edebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp