Öğütülmüş Antep Fıstığı KG Fiyatları

31.5.2021

Öğütülmüş Antep Fıstığı KG Fiyatlarını hemen Koz Kuruyemiş´in sizler için hazırlanan bu sitesinden inceleyebilir ve Türkiye´nin herhangi bir yerinden anlık olarak sipariş verebilirsiniz.

Antep fıstığı ürünlerinin öğütülmesi ile elde edilen bir üründür. Ülkemizin en meşhur kuruyemişleri arasında olan bu ürün lezzetli, kaliteli fıstıklardan elde edilmektedir. Koz Kuruyemiş´in web sitesinde yer alan ürünlerin tamamı firmamızın kalite politikasına uygun olacak şekilde temin edilmekte ve kendimize ait imalathanelerde tek tek özenle seçilmektedir. Hasat dönemlerinde toplanmış olan antep fıstıkları taze taze öğütülmekte ve toz haline getirilmektedir. Sitemizden istediğiniz gramajlarda bu ürünü sipariş verebilirsiniz.

ÖĞÜTÜLMÜŞ ANTEP FISTIKLARI

Öğütülerek toz haline getirilen antep fıstıkları genellikle baklavalarda, pastalarda, helvalarda, dondurmalarda, lokumlarda, künefelerde, kadayıflarda vb.. tatlılar için tercih edilmektedir. Özel paketlemelerimiz ile web sitemizden verilen tüm siparişler ülkenin hemen her noktasına gönderilebilmekte ve daima tazeliğini korumaktadır.

Antep fıstıkları genel olarak bir insanın günlük olarak ihtiyacı olan B1 vitaminin, fosforun, protinin %36´sını karşılamaktadır. Antep fıstığı ürünleri insan kanındaki kolesterol seviyesini düşürmekte ve ilerleyen dönemlerde karşınıza çıkabilecek kroner kalp hastalıkları risklerini azaltmaktadır. Kan yapıcı bir özelliği bulunan bu ürünün toz haline getirilen öğütülmüş çeşidi için Koz Kuruyemiş online satış sitesini tercih edebilirsiniz.

İçerdiği E,B ve C vitaminleri sayesinde yararlı bir ürün olan Antep Fıstığı, ince bağırsaklardaki glikoz emilimini azaltmakta ve kan şekerinin yükselmesini önlemektedir.

Bağışıklık sistemi güçlendirici etkisi olan antep fıstıklarının öğütülmüş olanları için Doğal Ürünler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Malatya Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği
  Malatya Kayısı Çekirdeği Siparişi ve Fiyatları ile ilgili aramalarınızda rastladığınız Koz Kuruyemiş´in bu içeriğinde hem faydalarını öğrenecek hemde ürünü istediğiniz gramajlarda sipariş verebileceksiniz.
 • Kabak Çekirdeğinin Yararları Nelerdir?
  Kabak Çekirdeğinin Yararları Nelerdir? Gelin hep birlikte Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesinde sizler için hazırlamış olduğumuz bu bilgilere göz atalım.
 • Yüksek Protein Fındık Ürünleri
  Türkiye´nin ve Dünya´nın çeşitli şehirlerinden Yüksek Protein Fındık Ürünleri ve 1.kalite fındık siparişleri için Koz Kuruyemiş ilk durağınız olacaktır, hemen online satış sitemizden siparişlerinizi verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp