Öğütülmüş Antep Fıstığı KG Fiyatları

31.5.2021

Öğütülmüş Antep Fıstığı KG Fiyatlarını hemen Koz Kuruyemiş´in sizler için hazırlanan bu sitesinden inceleyebilir ve Türkiye´nin herhangi bir yerinden anlık olarak sipariş verebilirsiniz.

Antep fıstığı ürünlerinin öğütülmesi ile elde edilen bir üründür. Ülkemizin en meşhur kuruyemişleri arasında olan bu ürün lezzetli, kaliteli fıstıklardan elde edilmektedir. Koz Kuruyemiş´in web sitesinde yer alan ürünlerin tamamı firmamızın kalite politikasına uygun olacak şekilde temin edilmekte ve kendimize ait imalathanelerde tek tek özenle seçilmektedir. Hasat dönemlerinde toplanmış olan antep fıstıkları taze taze öğütülmekte ve toz haline getirilmektedir. Sitemizden istediğiniz gramajlarda bu ürünü sipariş verebilirsiniz.

ÖĞÜTÜLMÜŞ ANTEP FISTIKLARI

Öğütülerek toz haline getirilen antep fıstıkları genellikle baklavalarda, pastalarda, helvalarda, dondurmalarda, lokumlarda, künefelerde, kadayıflarda vb.. tatlılar için tercih edilmektedir. Özel paketlemelerimiz ile web sitemizden verilen tüm siparişler ülkenin hemen her noktasına gönderilebilmekte ve daima tazeliğini korumaktadır.

Antep fıstıkları genel olarak bir insanın günlük olarak ihtiyacı olan B1 vitaminin, fosforun, protinin %36´sını karşılamaktadır. Antep fıstığı ürünleri insan kanındaki kolesterol seviyesini düşürmekte ve ilerleyen dönemlerde karşınıza çıkabilecek kroner kalp hastalıkları risklerini azaltmaktadır. Kan yapıcı bir özelliği bulunan bu ürünün toz haline getirilen öğütülmüş çeşidi için Koz Kuruyemiş online satış sitesini tercih edebilirsiniz.

İçerdiği E,B ve C vitaminleri sayesinde yararlı bir ürün olan Antep Fıstığı, ince bağırsaklardaki glikoz emilimini azaltmakta ve kan şekerinin yükselmesini önlemektedir.

Bağışıklık sistemi güçlendirici etkisi olan antep fıstıklarının öğütülmüş olanları için Doğal Ürünler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Fındıkta Hangi Vitaminler Bulunur
  Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinde, sadece ürün satılmıyor! Aynı zamanda ürünlerle ilgili faydalı bilgiler de müşterilere sunuluyor. Fındıkta Hangi Vitaminler Bulunur? sorusunu bugün sizin için ele aldık.
 • Soslu Mısır Cipsi
  Soslu Mısır Cipsi Hakkında Bilgiler ve Sipariş talepleriniz için incelemekte olduğunuz KOZ KURUYEMİŞ kurumsal satış sitesinden hem bilgilere erişebilir hemde rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • Organik Hurma Çeşitleri
  Türkiye´den sipariş verebileceğiniz Organik Hurma Çeşitleri burada! Lezzet & kalite garantili hurmalarımız için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilir Koz Kuruyemiş kalitesi ile tanışabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp