Öğütülmüş Badem Tozu

7.6.2021

Öğütülmüş Badem Tozu ile ilgili merak edilen tüm bilgilere incelediğiniz web sitemizde bulunan bu içerik aracılığı ile erişebilir ve bu ürünü hemen Koz Kuruyemiş kalitesi ile sipariş verebilirsiniz.

Badem ürünü lezzetli ile hemen herkesin severek tükettiği bir üründür. Kuruyemiş kategorisinin en çok talep gören ürünleri arasında olan Badem´in öğütülmüş olanları tatlıların vazgeçilmezleri arasındadır. Koz Kuruyemiş´in sizlere sunduğu tüm ürünler kendi imalathanesinde özenle seçilen, memnun kalacağınız ürünlerdir.

Cinsi bakımından bir çok kaliteli badem ürünü ülkemizde de yetişebilmekte ve Amerika kıtasında da yetişmektedir. Kabuklu olarak ağaçta yetişen badem ürünü bir çok meyve ağacından çok daha erken çiçek açmaktadır. Badem bitkisindeki tatlı ve acı tohumları olan ağaçlar bulunur ve firmamızın bünyesinde satışa sunduğu ürünlerin tamamı tek tek kalite kontrolden geçmektedir. Badem ürünü genellikle tatlılarda kullanılmaktadır. Öğütülmüş badem siparişi vermek isteyen herkes incelediğiniz web sitemizin Doğal Ürünler kategorisini ziyaret ederek ilgili ürüne ulaşabilir ve bu ürünü istediğiniz miktarlarda sitemiz aracılığı ile alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Badem tozları, öğütülmüş badem ürünleri genellikle MAKARON tatlı grubunda, Acıbadem Kurabiyesi imalatında kullanılmaktadır.

Badem ürününün özel bir teknik ile öğütülmesi ile elde edilmektedir. Sizlerde Türkiye´nin neresinde olursanız olun, hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilir veya sitemiz üzerinden online ödeme yöntemlerini kullanarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Firmamızın sizlere sunduğu bu ürün badem tozu veya öğütülmüş badem içi olarak piyasada anılmakta ve bilinmektedir. Badem ürünü genellikli olarak tüketen kişilerde bağışıklık sistemini güçlendirmekte ve strese karşı bireylerin bünyesini korumaktadır.

Sizlerde acıbadem kurabiyeleri ve makaron ürünleri üretimleriniz için aradığınız bu ürünü hemen firma sitemizden sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Brezilya Cevizi
  Brezilya Cevizi ürününü incelemek, ürün detaylarını bilmek ve bu muhteşem lezzete sahip olan ürünü sipariş vermek için Koz Kuruyemiş online satış sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz.
 • Fındığı Tanıyalım
  Dünya´daki önemli rezervleri ülkemizde, Karadeniz bölgesinde bulundurmakta olduğuz fındık ile ilgili merak edilen tüm bilgilere Koz Kuruyemiş faydalı bilgiler köşesinde yer alan bu içeriğimiz aracılığı ile erişebilirsiniz.
 • Antep Fıstığı Toz (Öğütülmüş) Siparişi
  Antep Fıstığı Toz (Öğütülmüş) Siparişi vermek için sitemizde yer alan Doğal Ürünler kategorisini ziyaret edebilir ve ilgili ürünü inceleyerek sepetinize dilediğiniz gramajlarda ekleyebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp