Online Kuruyemiş Sipariş Platformu Başakşehir

26.06.2020

Online Kuruyemiş Sipariş Platformu Başakşehir ilçesi ve çevre ilçelerde İstanbul ilinin en kaliteli ve ürünlerinin yer aldığı online satış sitemizden hemen sepetinizi oluşturabilirsiniz.

Fındık, antep fıstığı, kaju, ceviz, mısır, kabak çekirdeği, badem, leblebi, yer fıstığı, ay çekirdeği gibi kuruyemiş ürünleri ve daha nicesi için Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinde sizler için ürünlerimizi kendi fotografları ile görebilirsiniz. Ülkemizin en fazla tüketilen kuruyemişlerini sizlere yazdık ancak bunların yanında pek çok çeşit daha sitemizde de göreceğiniz üzere bulunmaktadır. En önemli gıdalar arasında yer alan kuruyemişlerin faydası saymakla bitmez. Sağlık açısından olumlu etkileri bulunan kuruyemişler harika birer sağlık deposudur.

Sitemiz üzerinden sipariş vereceğiniz ürünlerde doğallık garantisi ve katkısızlık garantisi vermekteyiz. Siparişleriniz sadece 24 saat içerisinde kargo ile adresinize teslim edilmek üzere kargolanabilmektedir. Ayrıca Koz Kuruyemiş merkezine yakın olarak gelecek olan siparişleri ve aynı gün içerisinde gezici motorize servislerimiz ile adrese teslim edebilmekteyiz.

Koz Kuruyemiş markasında sizlere perakende ve toptan kuruyemiş satışı gerçekleştirebilmekteyiz. Kuruyemiş ürünlerini dilediğiniz gramajlarda firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Ayrıca şirketlerin toptan kuruyemiş siparişlerinde seminerlerde, konferanslarda, toplantılarda misafirlerine sunulabilmesi için de hazırlamaktayız. Kuruyemiş tüketen misafirleriniz hem tok kalacaktır hemde toplantıya enerjik bir katılım sağlayabileceklerdir. Taze kuruyemiş ürünlerini tadan misafirleriniz, toplantı katılımcılarınız lezzeti karşısında memnun kalacaktır.

Günümüzün vazgeçilmez çerezlerinin tamamını Koz Kuruyemiş markası sayesinde Türkiye´nin istediğiniz yerine sipariş verebilirsiniz. Sizler için geliştirmiş olduğumuz son sistemlerimizde ayrıca telefonlarınızın uygulama indirme bölümlerinde firma adımızı aratarak, geliştirilen uygulamamızı indirebilir ve sürekli sipariş vermek için sitemize girmek zorunda kalmazsınız. Anında sipariş imkanı bulunan Koz Kuruyemiş uygulamasını indiren müşterilerimize ayrıca ekstra indirimler de tanımlanabilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Teşvikiye Kuruyemiş Siparişi
  Koz Kuruyemiş ile uzaklar yakın oluyor, İstanbul´un en çok ziyaret edilen online mağazalarından KOZ´dan Teşvikiye Kuruyemiş Siparişi vermek çok kolay.
 • Beşiktaş Kuruyemiş Siparişi
  Koz Kuruyemiş ile İstanbul ilçelerinden kaliteli kuruyemişe ulaşmak oldukça basit, Beşiktaş Kuruyemiş Siparişi vermek isteyenleri online satış sitemize bekliyoruz.
 • İzmir Kuruyemiş Siparişi
  Koz Kuruyemiş online satış sitesi üzerinden İzmir Kuruyemiş Siparişi verebilirsiniz. Bulunduğunuz şehire en hızlı teslimat imkanını sunan firmamız daima lezzetli ürünler sunar.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp