Online Kuruyemiş Siparişi

3.6.2020

Online Kuruyemiş Siparişi verebileceğiniz, her zaman taze her zaman kaliteli ürünlerin bulunduğu Koz Kuruyemiş sitesine hoşgeldiniz. Sitemizde yüzlerce ürün sizleri bekliyor.

%100 Doğal ve taptaze ürünleri firmamızın incelemekte olduğunuz sitesinden sipariş verebilirsiniz. Daima lezzetli siparişler, Türkiye´nin en iyi ürünlerinin yer aldığı markamız ile nerede olursanız olun sizlere ulaştırılmaktadır.

1974 yılından bu yana Baba´dan Oğul´a geçen bu lezzet yolculuğunda Koz Kuruyemiş ulusal ölçekli bir firma olarak ülkemizin hemen her bölgesine ürünlerinin gönderimini yapmaktadır. Her ürünü kendi yöresinden, kendi ülkesinden temin eden ve aynı zamanda gelen ürünleri de tek tek kalite kontrole tabi tutan firmamızın sizler için sunduğu kuruyemişler damaklarında muhteşem tadlar bırakıyor. Tüketicilerimiz için daima lezzetli ürünleri tezgahlarımızda sergiliyor ve gelen siparişleri bile anlık olarak taptaze bir şekilde adresine ulaştırmak amacı ile hazırlıyoruz. Kuruyemiş sektöründe mazisi bulunan kadromuz ile üretim süreçleri, müşteri memnuniyeti ve ulaşım ağındaki kalitemiz ile her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Online kuruyemiş siparişlerinde her zaman müşteri memnuniyetini düşünmekteyiz. Ürünlerin sizlere taze olarak ulaşması ve sizlerin en iyi hali ile kuruyemişleri tüketmeniz için, tazelik, kalite ve lezzet ilkelerinden asla ödün vermiyor ve ülkemizde hemen her noktaya Koz Kuruyemiş markası ile üretilen kuruyemişleri ulaştırıyoruz. Tazeliği bozulmayacak bir şekilde üretilen özel paketlerimiz ile ihtiyacınız olan kuruyemişi adresinize kadar taşıyoruz. Yerli piyasadan alınan fındık, ceviz, incir, badem vb.. ürünleri bizzat en iyi yöre ve üreticiler ile görüşerek senelik olarak toptan almakta ve tezgahlarımıza düzenli aralıklarla azaldıkça imalathanelerimizde kavurma işlemlerini özel taş tabanlı fırınlarımızda yaparak yer vermekteyiz. Yurt dışı menşeili ürünleri de yine aynı şekilde alarak sizlerin talebine göre üretmekte ve taze bir şekilde online olarak vereceğiniz siparişlerinizde sizlere ulaştırmaktayız. Bu sektörde tazelik oldukça önemlidir. Çiğ kuruyemiş ürünlerinde direk üreticiden satın alınan ürünler işlenmekte ve tazeliğini muafaza edecek paketler ile ulaştırılmaktadır.

Üreticiye önem veren, tüketiciyi düşünen ve kalitesinden bu süreçte asla vazgeçmeyen Koz Kuruyemiş´ten hemen siparişlerinizi verebilirsiniz.

Şuanda incelemekte olduğunuz online satış sitemizde yer alan ürünlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyor ve siparişlerinizi bekliyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Fındığın İnsan Sağlığına Yararları
  Fındığın İnsan Sağlığına Yararlarına Koz Kuruyemiş´in kurumsal web sitesinde yer alan faydalı bilgiler menüsü aracılığı ile göz atabilir, bilgileri kuşanabilir ve en kaliteli fındıkları web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.
 • Brezilya Fındığı Yararları
  Brezilya Fındığı Yararlarını edinmek ve bilgi sahibi olmak için hemen Koz Kuruyemiş´in sizler için hazırlamış olduğu bu içeriği inceleyebilir ve anında ürünü online ödeme ile sipariş verebilirsiniz.
 • Kahramanmaraş Cevizi Fiyatları
  Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinde Kahramanmaraş Cevizi Fiyatları sizlere sunulmuştur. Her zaman 1.kalite ürünlere erişebileceğiniz web sitemiz sizlerle.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp