Özel Dağ İnciri Satın Al

11.10.2021

Özel Dağ İnciri Satın Almak isteyen herkesi Koz Kuruyemiş kurumsal ürün tanıtım ve online satış imkanı bulunan web sitesine davet ediyoruz.

Dağ inciri hem firmamızın çok fazla sattığı hemde ülkemizdeki vatandaşların genel anlamda çok fazla talep ettiği ürünler arasındadır. Ülkemizde bazı coğrafyalarda yaygın bir şekilde yetiştirilmektedir. İncir tiplerinin tamamına nazaran bu tür daha küçük ve daha sert olmaktadır. Mükemmel bir tadı bulunan bu ürün birçok vatandaş tarafından severek tüketilmektedir. Dağ inciri ürünlerinin içinde yer alan özel lif yapısı sayesinde insanlara çok fazla fayda sunmaktadır. Sindirim sisteminin düzenlenmesi bunların en başında gelmektedir. Uzun süreler boyunca sindirim sistemi sorunları yaşayanların dağ inciri tüketmesi önerilir. Çocuklarında bol bol yemesi önerilen bu ürünün bilimsel anlamda kanıtlanan çok fazla faydası yer almaktadır.

Dağ incirlerini çocuklarınıza yedirdiğinizde onların çok  daha güçlü kemik yapılarına sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Dağ incirlerinin içinde kemikleri güçlendirmek için yer alan bazı mineraller bulunmaktadır. İnsanlardaki kemik yapılarının güçlendirilmesi için etkili olan bu üründe K vitamini ve magnezyum yer almaktadır. Gelişim ve kemik yapıları için bunlar oldukça önemlidir.

Koz Kuruyemiş´in kurumsal web sayfasında yer alan Dağ İnciri ürünlerinin tamamı mevsimlerinde toplanan ürünlerdir. Firmamıza ait özel depolarda muhafaza edilen bu ürün her zaman 1.kalitede sizlere ulaştırılmakta ve sunulmaktadır. Lezzet ve sağladığı faydalar bakımından en fazla tercih gören bu ürünü sizlerde internet sayfamız üzerinden dilediğiniz miktarlarda sipariş verebilirsiniz.

Yüksek miktarda protein içeren incir ürünü kas güçlenmesi içinde önemlidir. İnsanlarda enerji artışı sağlaması için dağ inciri tüketimi önerilmektedir. Az kalorili yiyecekler arasında dağ incirleri de yer alır. Kilo problemi olanlar ve diyette olan kişiler için dağ inciri ürünü oldukça önemlidir.

Kalori bakımından oldukça az olan bu besini hemen tüketmek için web sitemiz üzerinden siparişinizi bize gönderin. Siparişlerimiz günlük olarak kargolanmakta ve aynı zamanda firma merkezimize yakın olan bölgelerde ise adreslere motorlu araçlarımız ile teslim edilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • İşte Herkesin Bilmesi Gereken Kaju Fıstığı Faydaları
  İşte Herkesin Bilmesi Gereken Kaju Fıstığı Faydaları.. Koz Kuruyemiş olarak son dönemin parlayan yıldızı, kuruyemiş kategorisinde en fazla rağbet gören ürünümüz kaju fıstığının faydalarını sizlerle paylaştık.
 • Dağ İncirinin Özellikleri
  Dağ İncirinin Özelliklerini sitemizden inceleyebilir ve ülkenin en lezzetli, en kaliteli incir kurusu ürünlerine Koz Kuruyemiş firmasından sahip olabilirsiniz.
 • Pikola Fındık İçi Hakkında
  Pikola Fındık İçi Hakkında Bilgiler ve Pikola Fındık Siparişi taleplerinizde bölgenin en kaliteli ürünleri bünyesinde barındırarak sizlere sunan Koz Kuruyemiş web sitesi uzman kadrosu ile birlikte hizmetinizdedir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog