Özel Kahramanmaraş Ceviz İçi

paylaş
Online siparişleriniz mağazamıza yakın yerlere motorize paket servisimizle en kısa sürede hızlıca teslimat yapılmaktadır. Bölgeniz için telefonla bilgi alabilirsiniz.
975,00 TL
- 1 kg
Teslim Süresi :  Saatte Gönderim
Gramaj Seçin :
Paketleme Seçin :
600 TL ve üzeri alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo

MAĞAZAMIZA YAKIN BÖLGELER Kadıköy, Bostancı, Maltepe, Ataşehir, Üsküdar, Acıbadem, Ümraniye, Çekmeköy Bölgelerine Motorize servisimiz vardır. Kargo limiti ve ücreti YOKTUR, servisimiz ÜCRETSİZDİR.
  • Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat
  • Özel Paketleme
  • Hep Taze
Ürün Özellikleri

Özel Kahramanmaraş Ceviz İçi

Özel Maraş Ceviz İçi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından çalışması yapılıp araştırması yapılan, dünyadaki en kaliteli ceviz olarak litaratüre giren tescilli bir üründür.

Ceviz tüketimi kandaki kolesterol seviyesini düşürüyor, kalp atışlarında düzensizliği önlüyor. Beyne benzeyen ceviz, kavrama ve anlamayı geliştiriyor.

Cevizin, antioksidan özelliği dolayısıyla sinir sistemine zarar veren parkinson ve alzheimer gibi çok kuvvetli hastalıkların gelişimini erteleyebileceği veya azaltabileceği ileri sürülüyor.

 

ÖNEMLİ TAVSİYE: Ceviz içi hassas doğal ürün olduğu için  uzun süre tazeliğini koruması için buzdolabında saklanmasını tavsiye ederiz. Rutubetli ortamlarda saklanması durumunda tazeliğinin kaybolmasının yanısıra bozulmasına sebep olabilir.

 


 

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp