Özel Lokumlar

Online Lokum Siparişi

Türk lokumu olarak dünya üzerinde meşhur olan ve bilinen lezzetlerimiz arasında yer alan lokum çeşitlerimizin en lezzetlileri, en kalitelileri Koz Kuruyemiş ile sizlere sunulmaktadır. Türk lezzetlerinin başında gelen lokumlar, muhteşem aromaları ve tadları ile damaklarınızda eşsiz bir lezzet bırakacaktır. Lokumlara genel olarak bakıldığında bir çok çeşidi olabiliyor. Sizlerde Koz Kuruyemiş web sitesinden online olarak bademli, fıstıklı, narlı, güllü, fındıklı, limonlu, damla sakızlı, portakallı, çikolatalı, tarçınlı, zencefilli lokum siparişlerini verebilirsiniz. Yüzlerce lokum çeşidi bulunmaktadır. Koz Kuruyemiş´in sizler için satışa sunduğu ürünleri ilgili sayfamızdan inceleyebilir ve siparişlerinizi hemen online olarak verebilirsiniz.

Ünü dünyanın her yerine yayılan esşiz tadlar arasındaki yerini daima koruyan ve her zaman gözde olan türk lokumlarını Koz Kuruyemiş kalite standartları dahilinde hemen sipariş verebilirsiniz.

Lokum Fiyatları

Yapımı büyük bir emek ve ustalık isteyen lokumların çeşidine ve türüne göre fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Kaliteli lokumların satışının gerçekleştirildiği firmamızda her zevke göre lokum çeşidi yer almaktadır. Hemen web sitemiz üzerinden online olarak sipariş verebileceğiniz ürün listelememiz bulunmaktadır. Siparişleriniz için beğendiğiniz lokumları, istediğiniz adet ve gramajlarda sepetinize ekleyebilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Koz Kuruyemiş lokum ürünleri nerede olursanız olun, daima kaliteli ve lezzetli bir şekilde, asla tazeliği bozulmayacak biçimde sizlere ulaştırılabilmektedir.

Lokum Faydaları

İçeriğinde şekerleme ve nişasta bulunan lokumlar tüketen kişiler için tam bir enerji deposudur. Lokum tüketen kişilerde karbonhidrat desteği olur, karbonhidrat içeren besinlerin tamamı tüketilmesinin ardından insan vücudunda hızlı bir şekilde yakılmaktadır.

Lokum boğazı yumuşatması için de kullanılır tüketilir.

 

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp