Pikola Fındık İçi Hakkında

10.8.2020

Pikola Fındık İçi Hakkında Bilgiler ve Pikola Fındık Siparişi taleplerinizde bölgenin en kaliteli ürünleri bünyesinde barındırarak sizlere sunan Koz Kuruyemiş web sitesi uzman kadrosu ile birlikte hizmetinizdedir.

Pikola veyahut pikolo kuruyemiş sektöründe küçük olan fındıklara verilen isimdir. Genel olarak fındıkların el ile toplandığını bilmekteyiz, ancak bu pikola fındık türünde daha zahmetli bir iştir. Bu nedenle de normal fındığa nazaran fiyatında biraz farklılıklar olmaktadır.  Doyumsuz bir lezzet olan pikola ( pikolo ) fındıklarının en iyileri, en özenle seçilmiş olanları Koz Kuruyemiş markası ile sizlere sunulmaktadır. Fayda bakımından mucizevi sonuçları karşımıza çıkaran bu ürünü sizlere sunuyoruz.

Koz Kuruyemiş aracılığı ile temin edeceğiniz Pikola Fındık İçi ürününün lezzetini başka hiçbir yerde bulamayacaksınız. Kabuğundan yeni ayrılmış olan tamamen doğal fındık içlerini firmamızın imalathanesinde bulunan son teknoloji taş tabanlı kavurma makinelerinde sizler için tüketime hazır bir hale getiriyoruz. Tamamen özel fırınlarımızda üretimlerini gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerde diğer tüm kuruyemiş ürünlerimiz gibi, tesisimizde özenle seçilmekte ve her zaman taze bir şekilde tüketilmek amacı ile paketlenmektedir.

Pikolo ( pikola ) fındık ürünler küçüktür. Küçük fındıklar olarak bilinen bu ürünler en lezzetli fındık türü olarak bilinmektedir. Kavrulmuş olan fındık içlerimiz çerez niyetine tüketilebilir, Aynı zamanda lezzetli pastalar ve çikolatalarda da kullanılabilen bu ürünler Koz kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Fındık aromasını pastalara, çikolatalara, tatlılara vermek amacı ile kullanmak isteyenlerin ilk tercihi pikola fındık içi olabilir. Ürün kıtır olması ve içeriğinde barındırdığı düşük yağ sebebi ile sağlıklı bir atıştırmalık olacaktır. Koz Kuruyemiş web sitesinden vereceğiniz tüm siparişler özel vakumlu ambalajlarımız ile sizlere ulaştırılmaktadır. Ambalajlarımız sayesinde ürünler asla tazeliğini kaybetmemektedir.

Detaylı bilgi edinmek ve tüm ürünlerimizi incelemek için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Yerli Badem İçi Ürün Faydaları
  Yerli Badem İçi Ürün Faydalarının yer aldığı bu yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilir ve en iyi, en lezzetli, en kaliteli badem içi ürünlerini Koz Kuruyemiş kalitesi ile satın alabilirsiniz.
 • Taze Makademya (Macadamia) Fındığı
  Taze Makademya (Macadamia) Fındığı siparişlerinizi hemen Koz Kuruyemiş´ten verebilir ve Avustralya´dan gelen bu lezzetli, sağlıklı ürünleri adresinizde tüketebilirsiniz.
 • Fındık Siparişleri
  Kabuklu ve Kabuksuz Fındık Çeşitleri için doğru adres Koz Kuruyemiş.. En kaliteliyi tüketmek isteyenlerin durağı olan işletmemizin online satış sitesinden tüm Türkiye´ye sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp