Sarı Kayısı Fiyatları

28.3.2023

Sarı Kayısı Fiyatları araştırması içerisindeyseniz, Türkiye´nin en kaliteli ürünlerini sizlere Koz Kuruyemiş kalitesi ile ulaştırmaya devam ediyoruz. İçerisindeki mineral ve vitaminler değerlendirildiğinde sarı kayısı fiyatları ile ilgili uygun yorumu yapılabilir. Sarı kayısı, besleyiciliğiyle öne çıkıyor.

Sarı kayısı hem yaş hem de kuru olarak tüketiliyor. Her iki tüketim şekli de vücut için faydalıdır. Firmamız hijyen kurallarına uygun olarak kayısıları toplayıp yaş ve kuru şekilde müşterilerine sunuyor. Müşteriler damak zevklerine uygun olan diledikleri şekildeki sarı kayısıları temin edebilirler. Uygun fiyatlarla sunulan sarı kaysılar organiktir. Ürünlerin içerisinde katkı maddesi bulunmuyor. Çoğunlukla atıştırmalık olarak tüketilen sarı kayısılar, çayı yapılarak da tüketiliyor. Ayrıca reçel ve marmelat olarak da tüketilebilirler.

Sarı Kayısı Çeşitleri


Sarı kayısı; kuru ve yaş olarak sofralarda yerini alıyor. Yüksek besin değerinden oluşan sarı kayısıyı tüketiciler farklı şekillerde tüketebilirler. Kilo vermek için sarı kayısı ara öğün şeklinde tüketilebilir. Ayrıca tatlı ve yemeklerin içine takarak da bu besini yiyebilirsiniz. İçecek haline getirilip tüketilmesi de diğer bir seçenektir.

Bağışıklık ve sindirim sistemini sağlıklı çalıştırır. İçindeki yüksek orandaki lif, diyeti kolaylaştırıyor. Güzel tada sahip olan bu besinin hoşafını da yapabilirsiniz. Firmamızın doğal ortamda yetiştirilen sarı kayısılarını tüketerek pek çok rahatsızlığın önüne geçebilirsiniz. Kalp ritmini düzenleyen besin, tansiyonu da dengeliyor. Göz sağlığı açısından da sarı kayısının yeri farklıdır. Cilt güzelliği ve sağlığı bakımından da mutlaka tüketmeniz gerekiyor.


Sarı Kayısı Kullanım Alanları Nelerdir?


Besin değeri bakımından zengin olan sarı kayısı kullanım alanları bakımından çok zengindir. Sarı kayısının kullanım alanlarını şöyle sıralayabiliriz;

•    Yemeklerin içine takılabilir.
•    Hoşaf olarak tüketilebilir.
•    Pasta ve keklerin içine takılıyor.
•    Kurutulabilir.
•    Reçeli yapılabilir.
•    Yemiş olarak tüketilebiliyor.

Tatlı, kek, pasta, yemek, reçel gibi pek çok yiyeceğin içerisine takılan kayısı hızlı kilo vermeye de yardımcıdır. Firmamızdan temin ettiğiniz ürünleri; miktar ve kilosuna göre uygun şartlarda saklayınız. Buzdolabında uzun süre bozulmadan kalabilen ürünlerdir. Karanlık ortamda saklamakta diğer sağlıklı saklama koşulları içerisinde yer alıyor. Dondurucu içerisinde de bozulmadan saklanabiliyor. Saklama koşulları ürünün miktarına göre değişebiliyor. En doğru saklama şekli serin ve güneş almayan yerdir.

Sarı Kayısı Fiyatı Nedir?


Sarı kayısı fiyatını etkileyen birçok unsur vardır. Kayısıların yetiştirilmesi ve kurutma şekline göre fiyat değişiyor. Fiyata etki eden birçok unsur bulunuyor. Marka ve kg miktarı da direkt fiyatı etkiliyor. Firmamız kaliteli markaların satışını gerçekleştiriyor.

Sağlık Bakanlığından onaylı ürünler satılıyor. Besinin faydaları ele alındığında fiyatı daha çok önem kazanıyor. Her bütçeye uygun sarı kayısı çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Sarı kayısının kurutulmuş ve yaş olanı arasında fiyat farkı vardır. Bütçenize uygun olan çeşitleri firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Farklı şekillerde tüketilebilen bu besinler, sağlıklı atıştırmalıklar kategorisinde yer alıyor. Uygun sarı kayısı fiyatları lezzetiyle ve çeşitli özellikleriyle sofraların vazgeçilmesi haline geliyor.

Koz Kuruyemiş web sitesinden dilediğiniz kuru meyve veya kuruyemiş siparişini online ödeme kanalları aracılığıyla verebilirsiniz. Kısa süre içerisinde özel vakumlu ambalajlarımız ile adresinize teslim edilecek olan ürünlerimizden memnun olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Mebrum Hurma Çeşitleri
  Koz Kuruyemiş´te yok yok! Aradığınız Mebrum Hurma Çeşitleri burada. En Kaliteli ve lezzetli ürünlere kurumsal sitemizden erişebilir ve müşteri hizmetlerimizden anında bilgi alabilirsiniz.
 • Siirt Fıstığı Kilosu
  İnsanların sağlığı için son derece faydalı olan ve yerken zevk veren Siirt fıstığı kilosu değişik etkenlere göre farklılık gösterir. Firmamızda yer almakta olan bu ürün kişilerin seçmek istedikleri ürüne göre ve alacakları miktara göre ücret ödemelerini g
 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk Kahvesinin Faydalarını Koz Kuruyemiş´in sizler için hazırlamış olduğu bu içerikten inceleyebilir ve Türkiye´nin lezzetli türk kahvelerinin üreticisi olan firmamızdan hemen dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp