Siirt Fıstığı Kilosu

28.7.2023

İnsanların sağlığı için son derece faydalı olan ve yerken zevk veren Siirt fıstığı kilosu değişik etkenlere göre farklılık gösterir. Firmamızda yer almakta olan bu ürün kişilerin seçmek istedikleri ürüne göre ve alacakları miktara göre ücret ödemelerini gerektirir. Hem kaliteli hem de oldukça faydalı olan yanlarından yaralanmak isteyen kişiler için sitemizde oldukça iyi derecede bu ürün yer alır.

Son zamanlarda artış göstermekte olan fiyatlarla birlikte kişilerin kuruyemiş açısından da maddi olarak daha fazla ücret ödemesi söz konusudur. Bundan dolayı hem kaliteli ürünler tüketmek hem de daha makul ve uygun fiyatlı ürünler almak adına firmamız kişilere yardımcı olur.  Güncel olarak bakıldığı zaman dahi kişilerin maddi açıdan çok fazla zorlanmadan alabileceği oldukça kaliteli olan bu ürün firmamızda yer alır.

Kalitesi, cinsi ya da miktarına göre değişiklik gösteren bu fiyatlar kişilerin tercihleri ve taleplerine göredir. Bu nedenle kilo olarak almak isteyenler için ürünlerimiz oldukça makul ve de uygun şekilde bulundurulmakta olduğundan tat ve lezzet konusunda olduğu gibi maddi olarak da sorun yaşanması beklenmemektedir. Bütçe dostu olan bir kuruyemiş alışverişi yapmak adına sitemizden beğendiğiniz ve sevdiğiniz ürünleri satın alarak severek tüketebilirsiniz.


Siirt Fıstığı Ne Kadar?


Yetiştirilmesi, üretilmesi ve satıma anına kadar oldukça emek istemekte olan kuruyemiş türlerinden olan bu ürün son derece uygun ve de bütçe dostu şekilde sizlere sunulur. Lezzetinden ödün vermeyen yapısı ve faydaları gereğince de aldığı ücreti hak eden bir besindir. Bu nedenle kişiler uygun olmasını ve kaliteli olmasını istedikleri ürün için ne kadar almak isterlerse o kadar ücret öderler. Yani kalite ve miktar gibi konular tam olarak fiyat üzerinde etki eder.

Daha iri ve dolgun olan yapısının olması sayesinde bu ürün diğer fıstık türlerinden ayrılır. Yeğdiniz zaman sizleri doyurması ve lezzetinden ödün vermemesi sayesinde de en çok tercih edilmekte olan ürünlerdendir. Tüketilmesi ve temin edilmesi açısından da kişilere yardımcı olan pek çok özelliği olduğundan kişileri son derece memnun etmektedir.


Siirt Fıstığı Fiyatı Neye Göre Belirlenir?


Ülkemizde bakıldığı zaman son derece tercih edilir olan ve popülerliğini artıran bu ürün üretim konusunda da artış yaşamaktadır. Üretiminin günden güne artması sayesinde de kişilerin bu ürüne yönelmesi ve talep artışının olması son derece normaldir. Kalite ve büyüklük gibi özelliklerine göre de türleri bulunur.

Kalite farkları, lezzeti, tadı ve de miktarı gibi durumlara göre kişiler tarafından alınmakta olan bu ürünün fiyatı da değişiklik göstermektedir. İnsanların bütçesine göre tercih etmek istedikleri bu ürün doğrudan fiyat konusuna etki eder. Bu sayede daha uygun ve de kaliteli ürünler tüketilir. Herkesin bütçesine göre ürün bulabileceği firmamızda Siirt fıstığı kilosu da kaliteden kaliteye farklılık gösterir.

Koz kuruyemiş kalitesiyle siirt fıstığı satın almak için buraya tıklayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Cevizli İncir Kurusu Siparişi
  Cevizli İncir Kurusu Siparişi vermek isteyenlerin sitemizde yer alan kuru meyveler kategorisi içerisinde özenle hazırlanan lezzetli atıştırmalığı sepetine eklemesi yeterli olacaktır.
 • En Lezzetli Yer Fıstığı
  En Lezzetli Yer Fıstığı Siparişi için doğru adrestesiniz. Türkiye´nin her yerine 1.kalitedeki ürünlerimizi gönderebileceğimizi biliyor muydunuz, üstelik tazelik koruyucu ambalajlarımız ile.
 • Saymakla Bitmeyen Kabak Çekirdeğinin Faydaları
  Saymakla Bitmeyen Kabak Çekirdeğinin Faydalarının tamamını kurumsal web sitemizden inceleyebilir ve tuzsuz / tuzlu kabak çekirdeği siparişlerinizi Koz Kuruyemiş firmamızdan hemen sipariş edebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp