Siirt Fıstığı Online Satış

20.1.2023

Bir çok insan tarafından özellikle talep edilen Siirt Fıstığı Online Satış sistemimizde sunulmktadır. Kabukları ve görünüş bakımından antep fıstığını andıran bu ürün, üretici bağından temin edilmekte ve her daim taze olacak şekilde Koz Kuruyemiş raflarında yerini korumaktadır.

Yeni Mahsul Siirt Fıstığı Koz Kuruyemiş´in özel taş tabanlı fırınlarında kavrulmaktadır. Tamamı seçilmiş olan, damak tadınıza uygun olarak stoklarda yer alan bu ürün ile alakalı sipariş sayfamıza gitmek, ürünü incelemek isterseniz 
BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Siirt Doğal Fıstık SiparişiSiirt fıstığı üreticilerinin en kaliteli fıstıklarını temin etmekteyiz. Koz Kuruyemiş olarak yeni mahsül edindiğimiz fıstıklarımızın kendi kalite standartlarımıza uygun kavrulması ile beraber elde ettiğimiz eşsiz lezzetini deneyenlerin asla vazgeçemediği bir tada sahiptir. Siirt fıstığı, Antep fıstığına oranla daha iri olmakta ve kabuklarının açılması daha da rahat olmaktadır. Ülkemizde "fıstık" denildiğinde akla her zaman ilk Antep gelir, lakin iri oluşu, lezzetli oluşu ile bilinen Siirt fıstığının da seveni bir hayli fazladır. Koz Kuruyemiş olarak web sitemizde inceleyebileceğiniz, sipariş verebileceğiniz Siirt fıstıklarımızın tamamı bizzat yöresinden temin edilmekte ve kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırılmaktadır.

Siirt yöremize ait olan bu fıstığımız Koz Kuruyemiş´e özeldir. İşletmemizin özel taş tabanlı fırınında kavurduğu, seçme olan bu ürünümüz oldukça lezzetlidir. Bizzat her biri seçilerek raflardaki yerini aldığı için tamamı iri tanelidir.

Diğer türlerine nazaran Siirt Fıstığı´nın yetiştirilmesi biraz daha zor, biraz daha zahmetlidir. Bu nedenle daha değerli olmaktadır. İçinde bulunan protein ve yağ miktarının insan vücudu için gerektiği oranlara sahip olması nedeniyle, Siirt fıstığı 1 kilo dahi tüketilse kişinin midesine rahat vermeyecektir. İri taneli olan bu fıstıklar lezzetini yetiştiriciliğinden, yöresinden almaktadır. Bölgede nem miktarının oldukça az olması sebebiyle bu fıstıklar lezzetine lezzet katmaktadır. Bir çok besini içeren, bir çok önemli vitamini barındıran Siirt Fıstığı´nı online olarak Türkiye´nin her yerinden Koz Kuruyemiş kalitesi ile sipariş verebilirsiniz.

Siirt fıstıklarının içerisinde C vitamini, E vitamini, B vitamini yer alır. Kan şekerinin yükselmesini önleyici özelliği de bulunan fıstık ürünleri ile kandaki kolesterol seviyesini düşürür, vücudunuzun enerji kazanmasını sağlayabilirsiniz. Siirt fıstığı ile vücudunuzu, zihninizi güçlendirin.

Çocuklar Çok Seviyor

Koz Kuruyemiş´in fıstıklarına çocuklar bayılıyor. Hem lezzetli oluşları, hem iri oluşları hemde kabuklarının rahat açılması sebebiyle çocuklarımız bu ürüne bayılmaktadır. Bazı kesimler tarafından Fıstık türlerinin a rasında en kalitelisi olarak kabul edilir. Hem kuru hemde sulu yetiştirme türlerine bakacak olursak, Siirt Fıstığı türü verimli bir üründür.

Sizlerde kalitesine güvendiğimiz, lezzetine güvendiğimiz ürünlerimizden biri olan
Siirt Fıstığı Siparişi için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Kalite politikamızdan asla vazgeçmeden ürünlerimizi tarladan almakta, tüketim alanına kadar olan her süreci kontrol etmekteyiz. Bizim icin öncelik her zaman ürünün doğru ürün olması, doğru yerden temin edilmesi ve yüksek kalitede olmasıdır. Sizlerin "Saklı Bahçenin Yemişleri"ni daha rahat tüketebilmesi, daha kolay ulaşabilmesi için uzmanlarımız içerisinde bulunduğunuz online satış imkanı bulunan e-ticaret sitesinden hemen siparişleri verebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kalp Dostu Badem Çeşitleri Nelerdir
  Kalp Dostu Badem Çeşitleri Nelerdir? Sıcak iklimlerin hakim olduğu memleketlerde yetişmeye oldukça elverişli olan badem ürünü insanların sağlığına iyi gelen besinler arasında bulunmaktadır. Acı ve tatlı olarak ikiye ayrılan badem çeşidi vardır.
 • Fındığın Faydaları Nelerdir
  Koz Kuruyemiş´te sadece satış yok.. Aynı zamanda ürünlerle alakalı faydalı bilgiler, önemli detaylar da var. Bugün sizlere Fındığın Faydaları Nelerdir? sorusunun yanıtını sunduk.
 • Gevrek Çıtır Leblebi Hakkında
  Gevrek Çıtır Leblebi Hakkında merak ettikleriniz ve gevrek leblebi ürünü fiyatları için Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesinden tüm bilgilere erişebilir, anında siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp