Siirt Fıstığının Yararları

27.4.2020

Siirt Fıstığının Yararlarını Koz Kuruyemiş online satış sitesi aracılığı ile inceleyebilir ve incelemekte olduğunuz bu muhteşem ürünü en taze hali ile firmadan sipariş verebilirsiniz.

Antep fıstığından olgunluk olarak farklı olan Siirt Fıstığı, kalori bakımından da farklılık göstermektedir. İçerisinde zengin demir ve b vitamini bulunan Siirt Fıstığı kansızlığı önleyicidir, kilo alımına sebep olmaz ve yüksekantioksidan içeren bir ürün olduğundan dolayı bazı kanser türlerine de çok iyi geldiği bilinmektedir.

Koz Kuruyemiş kalitesi ile elde edeceğiniz Siirt Fıstığı ürünü gündelik yaşam içerisinde sizlere komplike bir besin maddesi olarak yardımı olacaktır. Deyimi yerindeyse bir sağlık hazinesi olan siirt fıstığı ürünüdür. Gelin hep beraber Siirt Fıstığının faydalarına göz atalım.

Siirt Fıstığı Yararları Nelerdir?

Siirt Fıstığında B6 & B1 & B & C & E & A vitaminleri zengin bir biçimde yer almaktadır. Aynı zamanda fiziksel ve ruhsal yönden tüketen insanalra da enerji sağlamakta olan Siirt fıstığı bunların yanı sıra kanın içerisindeki kolesterolün de dengesini sağlayacaktır. Siirt fıstığıının içinde yer alan fosfor ve kalsiyum kişilerde kan basıncının düzenlenmesini sağlamaktadır. Erkek ve bayanlarda Siirt Fıstığı tüketimi cinsel hazzı ve isteği arttırmaktadır. Sperm sayısını da erkeklerde arttırdığı bilinen bu ürün güzel bir tabir ile insan vücudu için dost bir besin kaynağıdır.

Bunların yanı sıra, Siirt Fıstığı benzer kuruyemişler kadar kalori içermemektedir. Yapılan araştırmalar sonucu ortalama bir değer olarak, 100 Gram Siirt Fıstığı tüketmek yaklaşık 500 kaloriye denk gelmektedir. Aynı zamanda siirt fıstığı kansızlık önlemesinde de oldukça yararlıdır.

Biz Koz Kuruyemiş olarak sizlere en iyi kalitede ve en iyi boyutlarda Siirt Fıstığı ürünleri sunabilmek amacı ile senelik ürünlerimizi toptan almakta ve düzenli aralıklarla ürünlerimizi kaliteli bir şekilde kavurmaktayız. Piyasada satılan standart kavrulma yöntemlerinin çok dışında olan, her ürüne verdiğimiz özel ilgi ile kavurduğumuz Siirt Fıstığı ürünlerimiz ortalama 2 saat kadar özel taş tabanlı fırınlarımızda kavrulmaktadır. Kurulduğumuz günden bu güne kadar kalitemizden asla ödün vermemiş ve ürünlerimizi de her zaman özel ilgi ile sizlere sunmayı amaçlamışızdır. Bu bağlamda firmamızdan satın alacağınız Siirt Fıstığı ürünleri özel kavrulma teknikleri ile hazırlanacağından dolayı daha lezzetli olacak ve daha uzun süre tazeliğini koruyacaktır.

Sizlerde kaliteli kuruyemiş ürünlerinin tamamı için incelemekte olduğunuz online satış sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz. Türkiye´nin her yerine ürünlerimiz tazeliğini bozmayan özel paketleri ile ulaştırılabilmektedir. Sistem üzerinden satın alma sırasında ürünler için ayrıca paketleme çeşitlerini görebilir ve ürünü dilediğiniz paketleme yöntemi ile satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Malatya Yöresel Sarı Kayısı
  Pek çok faydası olan Malatya yöresel sarı kayısı, düzenli olarak tüketildiği takdirde yararını kısa sürede göreceğiniz besinler arasında yer almaktadır. Bu ürün hem C vitamini hem de beta-karoten açısından oldukça zengin olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Yatmadan Önce Bir Avuç Kabak Çekirdeği Yerseniz
  Her gece yatmadan önce bir avuç kabak çekirdeğini tüketmenin faydalarını duyduğunuzda inanamayacaksınız. Gelin bu faydaları sitemizden hemen inceleyin.
 • Çiğ Fındık İçi Siparişi
  Koz Kuruyemiş güvencesi ile kalitesini hemen online satış sayfası üzerinden sipariş vererek sizde edinin. Türkiye´nin her yerinden bu eşsiz lezzetlere siz de kavuşun.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp