Soya Kaplı Fıstık Nedir?

27.5.2020

Soya kaplı fıstık, piyasada kaplamalı fıstık olarak da anılan bu ürün nedir? Nasıl yapılır gibi bilgileri Koz Kuruyemiş kurumsal sayfasından inceleyerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Son dönemlerde kuruyemiş sektöründe revaçta olan soya kaplı fıstık, en güzel sohbetlere eşlik etmektedir. Halkımızın severek tüketmiş olduğu bu ürünü, diğer tüm ürünlerde de olduğu gibi Koz Kuruyemiş daima 1.Kalite üründen üretmekte ve sizler için satışa hazır hale getirmektedir. Piyasada kabuklu fıstık olarak da anılan soya kaplı fıstık, adından da anlaşılacağı üzere soya sosuyla üretilmektedir.

Soya Kaplı Fıstık Üretimi

Soya sosu ile birlikte kavrulmuş olan fıstıklar tütetim aşamasında da göreceğiniz gibi hafif bej rengine gelmektedir. Soya kaplı fıstık ürünü yuvarlark bir yapıdadır. Koz Kuruyemiş´de her zaman taptaze olarak satışa sunulan bu ürün pek çok içecek ile birlikte sevilerek tüketilmektedir.

Ürün tüketimine başladığınızda ağızınızda gevrek ve çıtır bir tad bırakmaktadır. Özel olarak hazırlanmış olan soya sosuna batırılarak yapılan yer fıstığının bazı işlemlerden geçmesi ile kaplamalı fıstık sizlerin karşısına tezgahlardaki yerini almaktadır. Ürünün tazeliğini çıkardığı çıtır sesinden ve tadından herkes kolaylıkla anlayabilir.

Bizler Koz Kuruyemiş olarak ülkemizin çeşitli bölgelerinde yetişen ve yurt dışı menşeili olan tüm kuruyemiş ürünlerini senelik olarak toptan almakta ve kavrulma, hazırlanma işlemlerinin ardından tezgahlarımızda yer vermekteyiz. Daima 1.Kalite ürünleri tercih eden ve satın aldığı ürünleri, kuruyemişleri tek tek kalite kontrol ederek imalathanelerine gönderen firmamız sizlerin damak zevkine uygun, her zaman taze ürünleri sunmaktadır.

Pek çok yerde rastlayabileceğiniz soya kaplı, kaplamalı fıstık ürününün raflarda ne kadar beklediği bilinmemektedir. Düzenli olarak belli dönemlerde hafta içerisinde yenilenen raflarımızda yer verdiğimiz tüm ürünlerde olduğumuz gibi bu üründe de iddalıyız. Ürünü hemen firmamızın incelemekte olduğunuz online satış sitesinden sipariş verebilir ve Türkiye´nin herhangi bir yerine asla tazeliği bozulmayacak şekilde sizlere ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Firmamız tüm ürünlerini özel olarak geliştirmiş olduğu özel paketleme ve kilitli ambalajlar ile sizlere ulaştırmaktadır. Sizlerde sipariş verdiğiniz tüm ürünler için tek tek sitemiz üzerinden ambalajlama çeşidini inceleyebilir ve seçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • En Lezzetli Yer Fıstığı
  En Lezzetli Yer Fıstığı Siparişi için doğru adrestesiniz. Türkiye´nin her yerine 1.kalitedeki ürünlerimizi gönderebileceğimizi biliyor muydunuz, üstelik tazelik koruyucu ambalajlarımız ile.
 • Kavrulmuş Yer Fıstığının Faydaları
  Koz Kuruyemiş´in saklı bahçelerinin yemişlerini tükettiniz mi? Merak ettiğiniz bilgilerin de yanıtlandığı kurumsal sitemizde Kavrulmuş Yer Fıstığının Faydalarını hemen öğrenebilirsiniz.
 • Yer Fıstığı Kilosu Kaç TL
  Yer Fıstığı Kilosu Kaç TL´dir gibi bir araştırma içerisinde iseniz, Koz Kuruyemiş´in web sitesinde sizler için 1.kalite ürünlere ulaşmanız ve anlık olarak gramajına bağlı olarak güncel fiyatları görmeniz mümkündür.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp