Tam Kıvamında Aşure İçin Malzemeler

28.8.2020

Tam Kıvamında Aşure İçin Uygun Malzemelere Koz Kuruyemiş´in kurumsal satış sitesi aracılığı ile erişebilirsiniz. Lezzetli aşureler için gerekli olan tüm ürünler firmamızın sitesinden erişebilirsiniz.

Aşure zamanın gelmesi ile birlikte son dönemlerde aşure malzemelerine talep artmış durumdadır. Aşure ise ülkemizin en sevilen tatlıları arasındadır. Müthiş lezzeti ve geçmişten günümüze uzanan tarihi hikayesi ile birlikte aşure vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Aşure malzemelerindeki kalite, aşure malzemelerindeki lezzet, ürünün iyi bir ürün olarak ortaya çıkması konusunda oldukça önemlidir.

Biz Koz Kuruyemiş olarak ürünlerimizin doğallığına ve lezzetine okadar güveniyoruz ki, onlarca farklı yapım tarifi olan aşurenin, her versiyonunda lezzetli bir tad alacağınızın garantisini veriyoruz. Perakende satış konusunda İstanbul ilinden Türkiye´nin her yerine gönderim yapabilen firmamız, aşure malzemeleri arasında tercih edebileceğiniz, aşağıda yer alan ürünleri sizlere sunuyor.

* Buğday
* Sarı kayısı
* İncir
* Sarı üzüm
* Fındık
* Tuzsuz fıstık
* Dut kurusu
* Hurma
* Zarı soyulmuş badem
*File fıstık
* File badem
* Çam fıstık
* Kuş üzümü
* Besni üzüm
* Ceviz içi
* Doğal antep fıstık içi
* Öğütülmüş toz fıstık
* Doğal badem

Koz Kuruyemiş olarak bölgemizden vereceğiniz siparişleri aynı gün adresinize motorlu servis araçlarımız ile teslim ediyoruz. Aynı zamanda Türkiye´nin her yerine özel ambalajlarımız ile tazeliğini asla bozmadan ulaştırabiliyoruz.

İçinde hayvansal bir ürün yer almayan aşure, vegan beslenme düzenine sahip olanlar için de tercih edilebilen bir tatlı olarak bililnmektedir. Doğal ürünlerimizi aşure yapımı esnasında tercih ettiğinizde, gayet sağlıklı bir tatlı yapmış ve ikram ettiklerinizin sağlıklı bir tatlı tüketmelerini sağlarsınız. Her yöreye, her kente, her aileye uygun hazırlanabilen farklı lezzetleri, farklı kültürleri barındıran her aşure tarifi için en lezzetli ürünler Koz Kuruyemiş aracılığı ile sizlere sunulmaktadır.

Baklagiller, kuru yemişler, kuru meyveler, taze meyveler ve baharatların yer aldığı en lezzetli aşureleri yapmak için hemen sitemizden malzeme sepetinizi oluşturun. Ürünleri aynı gün adresinize kargolayalım.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Hediyelik Hurma Paketleri
  Koz Kuruyemiş´in online satış sitesi üzerinden Hediyelik Hurma Paketleri siparişleri verebilirsiniz, hemen sitemizde yer alan numaramızdan ulaşabilir ve en iyi ürünlere erişebilirsiniz.
 • Yer Fıstığı Neye İyi Gelir?
  Koz Kuruyemiş´te lezzetli ve kaliteli yer fıstıklarının satışı devam ediyor. Merak ettiğiniz bilgilerin de yer aldığı web sitemizde sizler için bugün Yer Fıstığı Neye İyi Gelir? sorusunu ele aldık.
 • Türk Kahvesi Tüketmenin Yararları
  Türk Kahvesi Tüketmenin Yararları ile ilgili bazı bilgileri Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesi aracılığı ile siz değerli web ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktayız. Hemen bu başlık altında içeriğimizi okuyabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp