Taze Antep Fıstığı Siparişi

8.4.2024

Koz Kuruyemiş´in online satış sitesi üzerinden rahat bir şekilde Taze Antep Fıstığı Siparişi verebilirsiniz. Sitede yer alan numaralar veya online sipariş kanallarını hemen tercih edin.Firmamız taze Antep fıstığı siparişi vermek isteyenlerin en çok tercih ettiği adreslerin başında gelmektedir. Uzun zamandır yer aldığımız kuruyemiş sektöründe en taze ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eşsiz lezzeti, doyurucu ve besleyici özellikleri ile hemen herkesin vazgeçilmezleri arasında yer alan Antep fıstığı için de bu durum geçerlidir. Dalından hasat edildiği andan itibaren en taze ve kaliteli olanlarını siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız. Yaz sonu ve sonbahar başı gibi hasadı yapılan taze Antep fıstığı, uygun koşullarda hazırlanarak raflarımızda yerlerini almaktadır. Sizlere en tazesini ve lezzetlisini en kısa sürede ulaştırmak için var gücümüzle ve emeğimizle çabalamaktayız. Sizlerden gelen memnuniyet geri dönüşleri bizleri bu doğrultuda daha motive ederek sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini de artırmaktadır. Böylece en taze ve kaliteli Antep fıstığı çeşitlerini tüketiminize sunmaya devam etmekteyiz.

Antep Fıstığı Fiyatları & Şam Fıstığı Kilosu


Antep fıstığı,
adından da anlaşılacağı üzere ülkemizde Gaziantep ili ve civarında yetişmektedir. Dünyanın en kaliteli ve lezzetli fıstıkları buralardan yetişerek dört bir yana dağılmaktadır. Eskiden Şam fıstığı olarak da bilinen bu kuruyemiş, artık gerçek adıyla bilinmekte ve tanınmaktadır. Lezzeti ve insan vücuduna sunduğu birçok farklı faydası nedeniyle sıkça tüketilmektedir. Gerek atıştırmalıklar şeklinde gerekse tatlılarda ve dondurmalarda sıkça tercih edilebilmektedir. Görüldüğü üzere oldukça geniş bir kullanım şekli ve ağı bulunmaktadır. Birçok kuruyemişte olduğu gibi çeşitli aşamalardan ve işlemlerden geçirilerek farklı şekillerde satışa sunulmaktadır. Böylece hemen her türlü ihtiyaca ve damak tadına uygun şekilde kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Bu konuda oldukça geniş kapsamlı hazırlıklar yaparak en taze ve lezzetli Antep fıstığı çeşitlerini sizlerle buluşturmaktayız.

Koz Kuruyemiş online satış sitesinden ilgili ürünü sipariş verebilirsiniz.

Firmamız ürünlerini ister satış mağazalarımızdan ister web sitemiz üzerinden online olarak alabilirsiniz. En taze Antep fıstığı siparişi için dilediğiniz satın alma yolunu seçebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi detaylı inceleyerek, gerekirse yetkililerimize sorarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece aklınıza takılan en ufak soru dahi kalmadan gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Antep fıstığı çeşitlerimiz en taze haliyle hasadından hemen sonra satışa uygun halde paketlenerek raflarımıza yerleştirilmektedir. Taze haliyle tüketilmesi istendiğinde fazla bekletilmeden kullanılması önerilmektedir. Böylece taze olarak aldığınız Antep fıstığı amacına uygun bir şekilde kullanılmış olacaktır.
 

Türkiye´nin Doğal ve Organik Ürünleri


Antep fıstığı
yüksek kalorili ve enerji veren bir kuruyemiş olmasına karşın kilo vermeye oldukça büyük yardımları dokunmaktadır. Yüksek besin değerleri tokluk hissi vererek iştah düşürücü etki göstermektedir. Bu da kilo vermeye yardımcı olarak birçok diyet listelerinde kendisine yer bulmasını sağlamaktadır. Ayrıca birçok faydalı içeriği sayesinde insan sağlığına büyük katkılar sunan muazzam bir kuruyemiştir. En sağlıklı ve taze haliyle firmamızdan alarak güvenle tüketebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş standartlarına uygun kaliteli ürünler için hemen sizde siparişinizi verin. Adresinize ürünleri gönderelim. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Tuzsuz Kabak Çekirdeği Fiyatları
  Koz Kuruyemiş web sitesinden Tuzsuz Kabak Çekirdeği Fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve anında dilediğiniz gramajlarda ürünlerimizi sipariş verebilirsiniz.
 • Çiğ Fındık İçi Siparişi
  Koz Kuruyemiş güvencesi ile kalitesini hemen online satış sayfası üzerinden sipariş vererek sizde edinin. Türkiye´nin her yerinden bu eşsiz lezzetlere siz de kavuşun.
 • Doğal Sarı Kayısı Siparişi
  Koz Kuruyemiş´in online satış sitesi aracılığı ile Türkiye´nin her yerinden Doğal Sarı Kayısı Siparişi verebilirsiniz. Hemen kısa bir gezintiye cıkarak, ürünlerimizi inceleyin.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp