Taze Kuruyemiş Ürünleri Siparişi

5.2.2021

Taze Kuruyemiş Ürünleri Siparişi vermek için hemen Koz Kuruyemiş´in online satış sitesini ziyaret edebilir ve bölgenin en kaliteli ürünlerini tüketebilirsiniz.

Taze Kuruyemiş Çeşitleri Siparişlerini verebileceğiniz ve aynı gün adresinize kargolanabilecek, tazeliği bozulmayacak şekilde size ulaşacak ürünler Koz Kuruyemiş kalitesi ile sizlerle.  Her zaman taze ve her zaman kaliteli kuruyemiş ürünlerinin yer aldığı firmamızda, ana satış dalımızın yanı sıra sizlere lokumlar, çikolatalar ve diğer ürünlerimizi de eşsiz lezzetleri ile ulaştırmaktayız. Kuruyemiş ürünlerinin tamamını evinizden çıkmadan sizlere ulaştırabilen bir servis ağımız, kargolama sistemimiz ve tazeliğini ilk günkü kadar koruyan paketlememiz bulunmaktadır.

Türkiye´nin her yerinden sizlere kuru meyveleri, kuruyemişleri ve diğer ürünleri gönderebilmekteyiz. Sağlık şartlarına uygun bir şekilde muhafaza edilen ürünler daima taze & doğal bir şekilde üretilmekte ve raflardaki yerini almaktadır. Koz Kuruyemiş ihtiyaca uygun şekilde üretimlerini yapmakta ve stoklar azaldığında kuruyemişler kavurması gerekildiğinde kavurmaktadır. Bu vesile ile marka çatısı altında bulunan tüm ürünler taze olmaktadır.  İstanbul ve bölgesinden firmamız aracılığı ile istediğiniz ürüne erişebilirsiniz.

Sağlık alanında da pek çok faydası bulunan kuruyemiş ürünlerinin aklınıza gelebilecek olan her çeşidi markamızın çatısı altında, incelediğiniz web sitemizde yer almaktadır. Her gün bir avuç kuruyemiş tüketimi ile kendinizi zinde ve enerjik hissedebilirsiniz. Bir insanın gün içerisinde bir avuç kuruyemiş tüketimi ile ihtiyacı olan enerjinin sağlandığı da bilinmektedir.  Sağlıklı bir yaşantı için kuruyemişe hayatınızda daha çok yer verin. Şimdi Koz Kuruyemiş, ziyaretçileri ve müşterileri için sipariş vermeyi daha da kolaylaştırmak amacıyla online satış sitesinin yanı sıra App Store ve Google Play aracılığı ile indirilebilir uygulamaları da geliştirdi. Telefonunuzun uygulama indirme bölümüne giriş yaparak hemen KOZ KURUYEMİŞ diye aramanızı yapabilir ve firmamızın logosunu göreceğiniz uygulamamızı indirebilirsiniz.  Uygulamamızı puanlamayı unutmayın ..

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Cevizin İnsan Sağlığına Faydaları
  Ceviz günlük hayatta sevilerek tüketilen müthiş bir yemiş türüdür. Sağlığa olan faydalarıyla bilinen ceviz hem vitamin hem de mineral deposu olarak bilinir.
 • Kalp Dostu Badem Çeşitleri Nelerdir
  Kalp Dostu Badem Çeşitleri Nelerdir? Sıcak iklimlerin hakim olduğu memleketlerde yetişmeye oldukça elverişli olan badem ürünü insanların sağlığına iyi gelen besinler arasında bulunmaktadır. Acı ve tatlı olarak ikiye ayrılan badem çeşidi vardır.
 • Macadamia Fındığı
  Macadamia Fındığı Siparişi vermek için kaliteli bir firma arayışı içerisindeyseniz, Koz Kuruyemiş firmasının online satış sitesi üzerinden siparişlerinizi hemen, hiç çekinmeden verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp