Tuzlu & Tuzsuz Yer Fıstık

19.9.2023

Tuzlu & Tuzsuz Yer Fıstık Siparişleri için ilk durağınız KOZ KURUYEMİŞ olmalıdır. Sektörün öncü firmalarından Koz Kuruyemiş´te sizler için en kaliteli ürünler her zaman yer verilmektedir. Aile sohbetlerinin, dost meclislerinin ve kutlamaların en çok tüketilen kuruyemişleri nelerdir diye sorsanız birçok kimsenin vereceği cevaplar arasında tuzlu, tuzsuz yer fıstık ilk sıralarda kendisine yer bulacaktır. Her zaman her ortamda kolaylıkla tüketilebilen bu ürün besleyici özelliğinin yanı sıra çeşitli versiyonlarıyla da birçok damak tadına hitap etmektedir. Eşsiz sohbetlerin, muhteşem maç ve sinema keyiflerinin yanında birçoğumuzun asla vazgeçmeyeceği bir kuruyemiş türü olmasını da böylelikle daha kolay anlamış oluyoruz.

Tuzlu veya tuzsuz çeşitleri ile her yaştan ve her kesimden kişilere hitap edebilmektedir. Çocuk, genç veya yetişkin ayrımı yapmaksızın herkes tarafından kolaylıkla tüketilebilmektedir. 3 yaş ve altındaki bebeklerin boğazına kaçma riski olması hasebiyle uygun parçalara ayrılarak ve ebeveyn kontrolünde tüketilmesinde pek bir sakınca bulunmamaktadır. Ayrıca alerjen durum nedeniyle bu tür hassasiyeti olan kişilerin kontrollü olarak tüketmesi gerekecektir. Özellikle tuzlu yer fıstığı tüketimi konusunda bazı kimselerin daha dikkatli olması sağlıkları bakımından önem arz etmektedir.

Tuzlu, Tuzsuz Yer Fıstığı Farkı

Birçok tüketicinin aklında haklı olarak tuzlu, tuzsuz yer fıstığı farkı nedir sorusu bulunmaktadır. Gerek telefonla gerekse yüz yüze tarafımıza iletilen sorulardan bu durumu kolaylıkla anlayabiliyoruz. Tuzlu fıstığın tuzsuz fıstıktan en önemli farkı kavrularak bir miktar tuzla işlenmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalitesi ve besin değeri bakımından göz önünde bulundurulduğunda tuzsuz yer fıstığının daha çok tercih edildiğini görmektedir. Birtakım işlemler görmesi ve tuz ihtiva etmesine karşın tercih edilebilirliği oldukça yüksek bir kuruyemiş olduğunu açıkça belirtebiliriz. Aynı zamanda kalori bakımından da daha yüksek değerlerde olduğunu belirtmekte fayda görmekteyiz.

Birçok kimse için tuzlu, tuzsuz yer fıstık ayrımı pek yapılmamaktadır. Her türlü tüketiminin oldukça yaygın olmasındaki önemli etkenlerden birisi de bu olmaktadır şüphesiz. Bu konuda, raflarda yerini alan ürünlerimizle tanıştığınızda karar vermekte zorlanırken ne demek istediğimizi daha kolay anlayabilirsiniz. Gerek perakende gerekse yüksek miktarda sipariş oluşturarak eşsiz lezzeti ve kaliteli besin değeriyle daha fazla vakit kaybetmeden tanışabilirsiniz.

Koz Kuruyemiş´in online satış sitesi üzerinden vereceğiniz tüm siparişler kısa sürede adresinize teslim edilmek üzere yola çıkar. Siparişlerinizin tamamı kilitli ambalaj poşetleri ile size ulaştırılır. Özel olarak hazırlanan tazelik koruyucu bu ambalajlarımıza bayılacaksınız..

Birçok farklı çeşitleri bulunan yer fıstıkları için bu çeşitlilik oldukça eski dönemlere kadar uzanmaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan yer fıstıkları dünyanın hemen her yerinde sıkça tüketilmektedir. Ülkemizde de kuruyemişler arasında en çok tüketilenler listesinde açık ara ön sıralarda gelmektedir. Milletimizin damak tadına en iyi şekilde hitap eden tüm çeşitlerini kolaylıkla firmamızdan temiz edebilirsiniz. Güler yüzlü ve alanında uzman çalışanlarımızla bu konuda siz değerli müşterilerimize dilediğinizce yardımcı olmaktayız. Sipariş oluşturmak için gereken tüm sorularınıza cevap vererek bu konuda aydınlığa erişmenize yardımcı olmaktayız.

Türkiye´nin her yerine gönderim yaptığımız KOZ KURUYEMİŞ ürünleri ile ilgili bize ulaşabilirsiniz. Sitemizden kısa bir gezinti ile beğendiğiniz ürünü sipariş verebilmek adına sepetinize ekleyebilir ve son aşamada dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz havale seçeneği ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Macadamia Fındığı
  Macadamia Fındığı Siparişi vermek için kaliteli bir firma arayışı içerisindeyseniz, Koz Kuruyemiş firmasının online satış sitesi üzerinden siparişlerinizi hemen, hiç çekinmeden verebilirsiniz.
 • Tuzlu Fındık Siparişi
  Müşterilerimizin büyük bir kısmının gerek online gerekse firmamıza gelerek tuzlu fındık siparişi verdiğini görmekteyiz. Eşsiz lezzeti ve besleyici özellikleri sayesinde her yaştan ve her kesimden insanın severek tükettiği önemli bir besindir.
 • Kavrulmuş Yer Fıstığının Faydaları
  Koz Kuruyemiş´in saklı bahçelerinin yemişlerini tükettiniz mi? Merak ettiğiniz bilgilerin de yanıtlandığı kurumsal sitemizde Kavrulmuş Yer Fıstığının Faydalarını hemen öğrenebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp