Tuzlu Fındık Siparişi

13.11.2023

Müşterilerimizin büyük bir kısmının gerek online gerekse firmamıza gelerek tuzlu fındık siparişi verdiğini görmekteyiz. Eşsiz lezzeti ve besleyici özellikleri sayesinde her yaştan ve her kesimden insanın severek tükettiği önemli bir besindir. Ülkemizde Karadeniz bölgesinde yetişen en lezzetli ve kaliteli fındıklardan seçilerek özenle hazırlanmaktadır. Tuzlu fındık en çok tek başına ve kavrulmuş olarak tercih edilmektedir. Atıştırmalık ve ara öğün olarak sıkça tüketilmektedir. Bu nedenle en çok satılan ürünlerimizden birisi olmaktadır. Raflarda fazla beklemeden daima yenileri gelmekte ve en taze haliyle sizlere ulaşmaktadır. Çeşitli miktarlarda paketler halinde her an tüketime hazır olarak siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Birçok kuruyemiş ve çerez türlerinde olduğu gibi fındıkta da tuzlu ürün bulunmaktadır. Üstelik en çok tüketilen fındık çeşitlerinden birisi olmaktadır. Kendine has bir yöntemle özel olarak hazırlanmaktadır. Hem kabuklu tuzlu olarak hem de kabuksuz tuzlu olarak hazırlanabilmektedir. Çay ve meşrubatları yanında sıkça tüketilmektedir. İçeriğinde bulunan tuz nedeniyle dikkatli bir şekilde tüketmeye özen gösterilmelidir. Bu nedenle tek seferde fazla tüketmemeye ve bol su içmeye dikkat edilmelidir. Oldukça dayanıklı bir çerez olmasının yanı sıra tuzlu olması da raf ömrünü uzatmaktadır. Bu nedenle bozulma, çürüme gibi olumsuzluklar söz konusu olmadan uzun süre kalitesini ve lezzetini korumaktadır.
 

En İyi Tuzlu Fındık 1 Kg Fiyatları
 

Siz değerli müşterilerimize en ideal koşullarda ve maliyetlerde tuzlu fındık satışı yapmak amacı gütmekteyiz. En ideal işlemlerden geçirerek sizlerin beğenisine sunmaktayız. Doğru şekilde muhafaza edilmesi halinde uzun süre bozulmayacak ve tazeliğini koruyacaktır. Bu nedenle dilediğiniz kadar tuzlu fındık alarak uygun bir yerde uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz büyük bir özenle ve titizlikle hazırlanarak paketlenmektedir. Online verilen siparişleriniz özel olarak paketlenerek ürününüzün en sağlıklı bir şekilde tarafınıza ulaşması sağlanmaktadır. En hızlı ve güvenilir bir şekilde siparişinizin elinize geçmesini sağlamaktayız. Her zaman tazeliğini ve lezzetini koruyan tuzlu fındıklarımız ile daha evvel tanışmadıysanız büyük bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Daha sonra dilediğiniz kadar alarak sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz.
 

Lezzetli Tuzlu Fındık Siparişi
 

Web sitemiz üzerinden dilediğiniz vakitte tuzlu fındık siparişi verebilirsiniz. Birçok farklı fındık ürünlerimiz arasından en çok rağbet gören ürünlerden birisi olan tuzlu fındıklar, çoğumuz için vazgeçilmezler arasında yer alır. Özellikle çayın ve diğer meşrubatların yanında çok iyi yenilmektedir. Gün içerisinde açlığı gidermek için de sıkça tüketildiği bilinmektedir. Siz de en sağlıklı ve lezzetli tuzlu fındıkları alarak güvenilir bir biçimde tüketmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lezzet tuzlulu fındıklar daima Koz Kuruyemiş raflarında yerini korur. Sizlerde tuzlu fındık siparişi için Koz Kuruyemiş´i tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Dut Kurusu Fiyatları
  Koz Kuruyemiş ile en lezzetli ürünlere anında erişin, Dut Kurusu Fiyatları için sitemizde ilgili ürün kategorisini ziyaret edebilir ve hemen bilgi sahibi olarak, dilerseniz sipariş verebilirsiniz.
 • Türk Kahvesi Tüketmenin Yararları
  Türk Kahvesi Tüketmenin Yararları ile ilgili bazı bilgileri Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesi aracılığı ile siz değerli web ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktayız. Hemen bu başlık altında içeriğimizi okuyabilirsiniz.
 • Kuruyemişin Bilinmeyen Faydaları
  Bu gün pek çoğumuzun severek tükettiği, elinin altından eksik etmediği kuruyemişler üzerinde duracak, faydalarını öğreneceğiz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp