Wasabi Sosu Kaplı Bezelye

17.8.2020

Wasabi Sosu Kaplı Bezelye Siparişi ve Wasabi Sosu Hakkında bilgilere KOZ KURUYEMİŞ aracılığı ile erişebilir ve ürün siparişlerinizi hemen online satış sitemizden gerçekleştirerek, hızlı teslimat ile sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Wasabi soslu bezelye ürünümümüze geçmeden önce Wasabi Nedir?  sorusunun yanıtına gelin hep birlikte göz atalım.

Wasabi: Genel olarak suşinin yanında bazı kuruyemişler ile birleştirilerek karşımıza çıkmakta olan, yeşil renge sahip acı bir sostur. Wasabi bitki ismidir, aynı havuç gibi, turp gibi kök üründür. Wasabi sosları ise bu köklerin rendelenmesi ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Wasabi bitkisi kökü saat yönünde rendelenmeli ve bu rendelenme süresinde macun kıvamına gelmektedir. Bu kıvam ile ortaya kökün acısı çıkacaktır. Wasabi sosları Dünya genelinde sipariş üzerine anında hazırlanmaktadır, çünkü acılığı çok uzun sürmemektedir.

Koz Kuruyemiş´te size sunulan wasabi soslu bezelye ürünler orjinal sos ile üretilmektedir. Piyasada malesef yaban turpları, hardal, nişasta ve yeşil gıda boyaları ile üretilen sahte wasabi sosları da vardır. Biz Koz Kuruyemiş olarak her üründe olduğu gibi, wasabi soslu bezelye ürünümüzde de önceliği kalite ve lezzet olarak tanımlamakta ve sizler için tüm ürünlerimize aynı titizliği göstermekteyiz.

Wasabi Kaplı Bezelye ürünümüz ise wasabi sosu severler için hazırladığımız üründür.  Wasabi sosu ile kaplayarak fırınladığımız bezelyelerimizde hafif acı tad bırakmakta ve uzakdoğu mutfağının en sevilen kuruyemişleri arasındaki yerini wasabi sosu kaplı bezelyeler almaktadır.

Ayrıca catering firmaları, oteller, davet organizsayonları ve farklı mekanlarda da kalitesinden ve tadından ötürü oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Sizlerde bu muhteşem ürünü hemen sitemizde inceleyebilir ve anında siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp