Yeni Sahra Kuruyemişçi

24.04.2020

Yeni Sahra Kuruyemişçi ile ilgili yaptığınız aramanızda hemen bizi arayın, ihtiyacınız olan neyse anında sizlere motorlu kuryelerimiz ile taptaze Koz Kuruyemiş ürünlerini ulaştıralım. Pandemi sebebi ile genişlettiğimiz servis ağımız sayesinde Ataşehir ve bölgesinden gelen siparişleri adreslerinize aynı gün teslim edebiliyoruz.

Ataşehir bölgesinden gelecek olan tüm siparişlerimizi aynı gün içinde sizlere ulaştırıyoruz. Web sitemizde bulunan tüm ürün gruplarımızı inceleyebilir ve en iyi fiyatlardan satın alabilirsiniz. İsterseniz havale yöntemi ile isterseniz de güvenli ödeme sistemi olan kredi kartı ile ödemelerinizi sitemizden yaparak siparişlerinizi merkezimize ulaştırabilirsiniz.

Yeni Sahra bölgesinden gelen siparişleriniz hemen taze bir şekilde hazırlanarak sizlere ulaştırılmak için özel, tazeliğini kaybetmeyen paketlerimizde sizlere teslim edilmek üzere yola çıkacaktır. Pandemi sebebi ile genişlettiğimiz servis ağımız sayesinde Ataşehir ve bölgesinden gelen siparişleri adreslerinize aynı gün teslim edebiliyoruz.

Ataşehir ve bölgesinde bulunan değerli komşularımız için geçmişten günümüze kadar uzanan bu kuruyemişçilik yolculuğunda firmamız daima taze ürün politikası ile yoluna devam etmiştir. Ürünlerimizi denedikten sonra kesinlikle sizde bizi anlayacaksınız.

Kaliteli ürünler ve muhteşem fiyatlar için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilir ve anında firmamızdan siparişlerinizi verebilirsiniz. Koz Kuruyemiş daima kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Dilerseniz güncel paylaşımlarımızı görmek ve sürekli firmamızı takipte kalmak amacı ile sosyal mecralardan instagram ve facebook sayfalarımızı da takip edebilirsiniz. İlgili sosyal medya hesaplarımıza web sitemizde bulunan bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Başakşehir Ceviz Siparişi
  Başakşehir Ceviz Siparişi - Toptan Kuruyemiş ve çerez ürünleri için firmamızın web sitesinden hemen siparişlerinizi sepetinize ekleyebilir ve bizlere gönderebilirsiniz.
 • Gaziantep Fıstık İçi Siparişi
  Ülkemizde yetişen antep fıstığı ürünleri yıllık bazda genel olarak bakıldığında 30 bin ton civarı üretilmektedir. Ortalama olarak bakacak olursak bir antep fıstığı meyvesi içerisinde %53 yap %20 protein ve %15 şeker, nişasta yer almaktadır. Ülkemizde yeti
 • Kalkan Kuruyemiş Siparişi
  Antalya Kalkan Kuruyemiş Siparişi vermek istediğinizde firmamızın web sitesinde kısa bir gezintiye çıkabilir ve alanının en iyi kuruyemişlerine sizlerde adresinizde severek, rahatlıkla sahip olabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp