Yer Fıstığı Çeşitleri ve Fiyatları

6.10.2023

Yer Fıstığı Çeşitleri ve Fiyatları hakkında yaptığınız araştırma sonucunda en iyisine erişmek, en iyisini tüketmek istiyorsanız Koz Kuruyemiş size göre.. Web sitemizden nerede olursanız olun siparişinizi verin, kısa sürede adresinizde olsun. Piyasada çok sayıda kuruyemişçi ve çerezci olsa da yer fıstığı çeşitleri ve fiyatları göz önünde bulundurulduğunda en kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun koşullardan firmamızdan sağlayabilirsiniz. Uzun yıllardan beri yer aldığımız bu sektörde her zaman en iyisini en iyi fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Hangi yer fıstığını hangi ücretlerden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.  Koz Kuruyemiş web sitemizde tüm ürünlerimizin fiyatı yer almaktadır.

İçeriğinde bol miktarda yağ bulundurmasına karşın kilo aldırmaması sayesinde sporcular ve diyet yapanlar tarafından sıkça tüketilmektedir. Aynı zamanda atıştırmalık olarak çeşitli içeceklerle beraber tüketimi de sıkça tercih edilmektedir. Lifli yapısı ve tok tutucu özellikleri sayesinde diyet uygulayanların en favori yiyecekleri arasında yer almaktadır. Tabi bu durum standart yer fıstığı için geçerlidir. Soslu veya diğer işlem görmüş çeşitleri için bunu söylemek pek mümkün olmayacaktır. İçeriğindeki yüksek kaloriyi kiloya değil, enerjiye dönüştürmektedir. Böylece ara öğünlerde atıştırmalık olarak tüketilebilecek en ideal besinlerden birisi olmaktadır.
 


Yer Fıstığı Çeşitleri


Günün herhangi bir saatinde rahatlıkla tüketilebilecek kadar yer fıstığı çeşitleri bulunmaktadır. Bu konuda en taze ve güvenilir çeşitleri bizden temin ederek gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Keyifli atıştırmalıkların vazgeçilmezlerinden olan yer fıstığı türlerini genel olacak şöyle listeleyebiliriz:

•    Kabuklu yer fıstığı,
•    Tuzlu yer fıstığı,
•    Tuzsuz yer fıstığı
•    Kaplama yer fıstığı,
•    Soslu yer fıstığı,
•    Çiğ yer fıstığı,
•    Susamlı yer fıstığı,
•    Cips soslu yer fıstığı,
•    Kavrulmuş yer fıstığı,
•    Elek altı yer fıstığı.

Firmamızdan güvenilir bir şekilde temin edebileceğiniz yer fıstığı ürünlerimiz el değmeden paketlenerek hazırlanmaktadır. Gerekli hijyenik kaideler gözetilerek en sağlıklı bir biçimde tarafınıza ulaştırılması sağlanır. Ayrıca Koz Kuruyemiş´ten vereceğiniz siparişler kısa süre içerisinde adresinize ulaştırılır ve bu ürünler tazelik koruyan özel kilitli ambalajlar ile hazırlanır, paketlenir.
 

Yer Fıstığı Fiyatları


En iyi maliyetlerle sunmaya çalıştığımız yer fıstığı fiyatları ceplerinizi yakmadan sizi memnun edecek oranlarda belirlenmektedir. Sağlıklı yaşamın en önemli tüketim ürünlerinden birisi olarak damaklarımızın vazgeçilmezleri arasında bulunan yer fıstığını en ucuz fiyatlardan bizden alabilirsiniz. Yakın bir zaman kadar değeri tam olarak anlaşılamayan bu çerez, son yıllarda keşfedilerek çokça tüketilmeye başlandı. Gerek keyifli vakitlerde atıştırmalık gerekse ara öğünlerde doyurucu olarak kolaylıkla tüketilmektedir. İnsan sağlığı açısından faydaları keşfedildikçe tüketim şekilleri ve oranları da hızla artış göstermektedir.

Yer fıstığı çeşitleri ve fiyatları bakımından piyasadaki en uygun firma olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Her zaman en tazesi ve en uygun fiyatlısı ile siz değerli müşterilerimizi buluşturmaktayız. Sağlıklı ve sıhhatli yaşam için en ucuz fiyatlarla sizlere yardımcı olmaktayız.  

Daha fazla bilgi ve detay için Koz Kuruyemiş´in sitesinde ilgili ürüne erişin. Ürünlerimizin tamamı 1.kalite ürünlerdir. Koz Kuruyemiş "saklı bahçenin yemişleri" sloganı ile bu alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Kadıköy´de bulunan mağazamızdan Türkiye ve Dünya´nın çeşitli ülkelerine gönderim yapmaktayız. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Medine Hurma Fiyatları
  Koz Kuruyemiş aracılığıyla Medine Hurma Fiyatları edinmeniz ve bu eşsiz kalitedeki ürünleri anında sipariş vermeniz mümkündür, hemen sitemizden siparişinizi verin.
 • Datça Bademi Yararları
  Datça Bademi Yararları Nelerdir? En lezzetli ve kaliteli datça bademlerine nereden erişebilirsiniz? Datça Bademleri hakkında bilgiler ve kaliteli badem siparişleri için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 • İğde´nin Faydaları Nelerdir?
  İğde´nin Faydaları Nelerdir? İğde ile ilgili merak edilen tüm bilgileri ve detayları kurumsal web sitemizden inceleyebilir ve bu lezzetli ürünleri hemen siteden sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp