Yöresel Ürünler

Yöresel Ürünler

Koz Kuruyemiş ailesi olarak siz değerli müşterilerimizden gelen taleplerin tamamını değerlendirmekte ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizlere sağlamaktayız. Uzun yıllardan bu yana sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız Yöresel Ürünler kategorisinde yer alan cevizli sucuklar, fıstıklı sucuklar, muska pestiller, üzümlü pestil çeşitleri ve dutlu pestil çeşitlerinin tamamını kendi yörelerinden, direk üreticilerden temin etmektedir.

Firmamızın web sitesinden sipariş verebileceğiniz yöresel ürünlerin tamamı Koz Kuruyemiş kalite standartlarına uyan, firmamızın kalite kontrolünden geçebilen ürünlerdir. Raflarımızdaki yerlerini alan yöresel ürünlerimiz, kuruyemiş ürünlerimizde olduğu gibi tek tek kalite kontrolümüzden geçmekte ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Şekerleme Çeşitleri

Şekerlemelere bakıldığında genel bir ürünü temsil etmemektedir. Şekerleme kategorisi içerisine çekme helvalar, çikolata ürünleri, pestiller, cevizli sucuklar, bal çeşitleri, pişmaniye ürünler, cezerye ürünleri gibi lezzetler girebilmektedir. Koz Kuruyemiş firmasının online satış sitesinde ve mağazasında bulabileceğiniz bir çok farklı, bir çok lezzetli şekerleme ürününü deneyebilirsiniz. Bu özel ürünleri dilerseniz hemen web sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve adresinize ücretsiz olarak ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Koz Kuruyemiş güvencesi ile tüm yöresel ürün ve şekerleme ürünleri ülkemizin her noktasına hızlı kargo imkanı ile ulaştırılabilmektedir. İndirimli ürünlerimizden anında haberdar olmak için hemen cep telefonlarınızdan Koz Kuruyemiş uygulamalarını indirebilir ve siparişlerinizi artık çok daha hızlı bir şekilde bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yöresel ürün kategorimizde yer alan ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan soru ve sorunlar için web sitemizde açık olan canlı destek hattımız üzerinden dilediğiniz zaman bize yazabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp