Yüksek Kaliteli California Badem İçi

23.9.2020

Yüksek Kaliteli California Badem İçi Siparişini Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesi üzerinden hemen verebilir ve her biri tek tek firma kalite standartlarımıza uygun olarak kalite kontrolü sağlanmış olan ürünleri aynı gün içerisinde adresinizde tüketebilirsiniz.

Evde, ofiste, şirkette ara öğünlerde, toplantılarda vazgeçilmez bir lezzet olan California Badem içinde yer alan doğmamış sağ, potasyum ve proteinler sayesinde ürün tüketimini sağlayan kişilerde kalp sağlığı için yarar sunacaktır. Bademin içinde yer alan E vitamini ile birlikte ürün etkili bir antioksidan olmaktadır. Koz Kuruyemiş´in sizlere sunduğu California Badem İçi Ürünü Amerika´nın California eyaletinde yetişerek ülkemizde satılmak üzere firmamızda bulunan bir üründür.

Badem´e bakıldığında genel olarak en faydalı kuruyemişler ile aynı kategori içerisinde yer almaktadır. Vazgeçilmez bir lezzet olan bu ürün ülkemize çok uzak bir memleket olan Amerika´nın California eyaletinden gelmektedri. California eyaletinde oldukça ünlü olan bu badem türü bazı kesimler tarafından farklı tadı, lezzeti sebebi ile tercih edilmektedir.

Yerli badem ürünlerini de aynı zamanda firmamızın şuanda incelemekte olduğunuz web sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Genel olarak bakıldığında bademler de kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Sertliklerine bakarak, kabuk sertliklerine bakılarak bademler çeşitlendirilebilir.

Koz Kuruyemiş´in Doğal Ürünler kategorisinde bulunan ve en çok satışını yaptığı ürünlerin içinde yer alan California Badem İçi´ni tükettiğinizde kalp krizi riskini önler ve kalp hastalıklarına karşı olan yatkınlık riskini azaltırsınız. Badem ürünü ülkemizde en çok tercih edilen ve tüketilen ürünler arasında yer almaktadır. Türkiye´de badem yetiştiriciliği az olmasından ötürü, dünya üzerinde en fazla Amerika´nın California eyaletinde yetiştirilmesi sebebi ile, ilgili eyaletten ithal olarak ülkemize gelmektedir. Amerika´dan ülkemize ürünlerin ulaşmasının ardından ürünleri Koz Kuruyemiş imalathanelerinde tek tek özenle seçer ve sizlerin tüketmesi için paketleriz.

Sitemiz üzerinden verilecek tüm ürün siparişlerinde de olduğu gibi, california badem siparişlerinizde aynı gün içerisinde paketlenecek ve adresinize ulaştırılmak üzere sevkiyata çıkacaktır. Web sitemizde sipariş esnasında göreceğiniz üzere tüm ürünleri 2 farklı ambalaj çeşidimizle beraber sipariş verebilirsiniz. Adresinize kadar tazeliği asla bozulmayacak olan bu ambalajlarımızı açtığınız gibi kokusu ile bademin tadını almış olacağınıza emin olabilirsiniz.

Hemen hiç zaman kaybetmeden, ülkenin en taze, en lezzetli kuruyemişlerini web sitemizden sipariş verin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kuruyemişin Bilinmeyen Faydaları
  Bu gün pek çoğumuzun severek tükettiği, elinin altından eksik etmediği kuruyemişler üzerinde duracak, faydalarını öğreneceğiz.
 • Çifte Kavrulmuş Fındık Siparişi
  Koz Kuruyemiş´in çifte kavrulmuş fındıklarını denediniz mi? Firmamızın özel taş tabanlı fırınlarında kavurduğu çifte kavrulmuş fındıklarını hemen web sitesinden inceleyebilir ve istediğiniz miktarlarda siparişini verebilirsiniz.
 • Giresun Fındığı
  Giresun Fındığı Siparişi vermek ve dünya üzerinde önemli bir yer sahibi olan giresun fındığının özelliklerini öğrenmek için Koz Kuruyemiş firmamızın sizler için hazırladığı bu içeriği okuyabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp